adplus-dvertising

3 Kasım 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 3 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 3 Kasım Perşembe hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 03.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
3 Kasım 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 3 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

3 KASIM 2022 PERŞEMBE HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Union Espanola – Universidad de Chile
Şili Kupası
Bilyoner

01:00
Atletico GO – Santos
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Avai – Bragantino
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Juventude – Coritiba
Brezilya Serie A
Bilyoner

03:30
Flamengo – Corinthians
Brezilya Serie A
Smart Spor 2, Spor Smart 2

03:30
Palmeiras – Fortaleza
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

18:30
M.Başakşehir – Hearts
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen, TV 8 Buçuk

18:30
RFS – Fiorentina
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

20:00
Sandnes – Kongsvinger
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

20:45
Feyenoord – Lazio
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

20:45
Midtjylland – Sturm Graz
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

20:45
Monaco – Kızılyıldız
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

20:45
Olympiakos – Nantes
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

20:45
Karabağ – Freiburg
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

20:45
Real Sociedad – Manchester United
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

20:45
Sheriff Tiraspol – Omonia
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

20:45
Trabzonspor – Ferencvaros
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

20:45
AZ Alkmaar – Dnipro
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

20:45
Apollon – Vaduz
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

20:45
CFR Cluj – FC Balkani
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

20:45
Djurgarden – Shamrock Rovers
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

20:45
KAA Gent – Molde
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

20:45
Pyunik FC – Basel
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

20:45
Slavia Prag – Sivasspor
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen, TV 8 Buçuk

20:45
Zalgiris Vilnius – Slovan Bratislava
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

21:00
Cartagena – Malaga
İspanya La Liga 2
Bilyoner

21:00
Sporting Gijon – Albacete
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:00
Arsenal – Zürih
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

23:00
Roma – Ludogorets
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

23:00
Real Betis – HJK Helsinki
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

23:00
Bodo Glimt – PSV
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

23:00
Braga – Malmö
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

23:00
Dinamo Kiev – Fenerbahçe
UEFA Avrupa Ligi
Exxen, CBC Sport

23:00
Rennes – AEK Larnaca
UEFA Avrupa Ligi
Exxen, TV 8 Buçuk

23:00
St.Gilloise – Union Berlin
UEFA Avrupa Ligi
Exxen

23:00
Köln – Nice
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Exxen

23:00
Steaua Bükreş – West Ham
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

23:00
Hapoel Beer Sheva – Austria Wien
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

23:00
Lech Poznan – Villarreal
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

23:00
Partizan – Slovacko
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

23:00
Silkeborg – Anderlecht
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Yayın Yok

23:00
Granada – Levante
İspanya La Liga 2
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.