3 Gündür Rüyasında Erdoğan’ı Gören Demet Akalın’a Sürpriz Telefon

İzmir otobanını övdüğü videosu ile gündeme gelen Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisini arayarak teşekkür ettiğini söylerken "3 gündür rüyamda görüyordum" dedi.
Takip et
3 Gündür Rüyasında Erdoğan’ı Gören Demet Akalın’a Sürpriz Telefon
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile gündem olmuştu. Bayram’da İzmir’e giden Demet, instagram’dan canlı bir video paylaşmış ve otobanı övmüştü.

BİZZAT ARADI

Yola olan hayranlığını takipçileriyle paylaşan demet videonun altına “2 saatte dünya yol geldik. Pahalı deniyor ama İtalya’da otobanlar adım başı para.” notunu düşmüştü. Bu paylaşım Demet’in kullanıcılarını ikiye bölmüştü. Yola verilen parayı çok yüksek bulan da vardı, bu hizmetin karşılığının bu olduğunu savunan da. Ama Demet’e tebrik en üst düzeyde geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, mimarı olduğu projeye övgüler yağdıran Demet’i arayarak paylaşımı için tebrik etti.

“ALLAH ONA UZUN ÖMÜRLER VERSİN”

Erdoğan’ın kendisini aradığını yine sosyal medyadan duyuran Demet’in yeni notu ise bir hayli ilginçti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı 3 gündür rüyasında gördüğünü söyleyen Demet “Arayınca şok oldum. Allah ona uzun ömürler versin” ifadesini kullandı. Demet’in bu paylaşımı da kullanıcılarını ikiye bölerken övgü kadar tepki de aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.