adplus-dvertising

3 Ekim 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 3 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 3 Ekim Pazartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 3.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
3 Ekim 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 3 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

3 EKİM 2022 PAZARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:00
Kansas City – Seattle Sounders
MLS
Bilyoner

00:00
Cobresal – Union Espanola
Şili Primera Ligi
Bilyoner

01:30
WS Wanderers – Penarol
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

01:30
Libertad – General Caballero
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

02:05
Santos Laguna – Mazatlan
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

03:00
LA Galaxy 2 – Sacramento Republic
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
Nashville – Houston Dynamo
MLS
Bilyoner

04:00
Leon – Tijuana
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

08:00
Seongnam – Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner

14:00
Kura Çekimi
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA.tv

18:00
Botosani – Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner

18:00
Giannina – Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Grorud – Raufoss
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Kongsvinger – Sogndal
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Ranheim – Sandnes
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Stabaek – Asane
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Start – KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

20:00
BB Erzurumspor – Denizlispor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

20:00
Fatih Karagümrük – İstanbulspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Varnamo – Mjallby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:00
Trelleborgs – Jönköpings
İsveç Superettan
Bilyoner

20:00
Nordsjaelland – Randers
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:00
AEK – Ionikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Slask Wroclaw – Warta
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

20:00
Türkiye – Haiti
Ampute Dünya Kupası
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

20:10
Göteborg – Elfsborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

21:00
Chindia Targoviste – Rapid Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:45
Verona – Udinese
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

21:45
Laval – Bordeaux
Fransa Ligue 2
Bein Sports 4

21:45
Shelbourne – St. Patricks
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Leicester City – Nottingham Forest
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

22:00
Rayo Vallecano – Elche
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

22:00
Real Zaragoza – Eibar
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:15
Maritimo – Casa Pia
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

22:15
Breidablik – Stjarnan
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

23:00
Nacional Asuncion – 12 de Octubre
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.