3 Çocuk Annesi Kadın, Tacizci Komşunu Öldürüp Polise “Mecburdum Abi” Dedi

Yıllarca kendisini taciz eden komşusu cezaevine girince rahat bir nefes alan kadın yıllar sonra aynı kabusu yaşadı. Tahliye olan tacizci adres değiştiren 3 çocuk annesi kadını yine bulunca canından oldu.

27 yaşındaki Ayşe G. isimli 3 çocuk annesi kadın tacizci komşusunu öldürüp polise teslim oldu.

OTO HIRSIZLIĞINDAN TUTUKLANMIŞTI

Olay İstanbul Kağıthane’de yaşandı. Yaşar G. ile evli olan Ayşe G. Tuzla’da oturdukları dönemde komşusu ve eşinin arkadaşı olan Cengiz K. tarafından yıllarca taciz edildi. Bu durumu kocasıyla paylaşan talihsiz kadın çareyi evini taşımakta buldu. Çift Kağıthane’ye yerleşirken yıllarca arkadaşının karısını taciz eden Cengiz K. ise oto hırsızlığı suçundan cezaevine girdi. 3 çocuk sahibi çift rahat bir nefes aldıklarını düşünürken Cengiz K. tahliye oldu.

“BENİ YİNE TACİZ ETMEYE BAŞLADI”

Taciz ettiği kadının yeni adresini öğrenen adam dün gece kapıya dayandı. Bıçaklı olduğu iddia edilen Cengiz K.’yi karşısında gören kadın evdeki silaha sarılıp tacizcisini öldürdü. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri 35 yaşındaki Cengiz K.’yi kanlar içinde yerde buldu. 8 aylık bebeği ve cinayeti işlediği silah ile polise teslim olan kadının sözleri ise tüyler ürperticiydi. Polise “Mecburdum abi” diyen kadın “Adresimi bulup beni yeniden taciz etmeye başladı” dedi. Gözaltına alınan kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı