3 Çocuk Annesi Kadın, Tacizci Komşunu Öldürüp Polise “Mecburdum Abi” Dedi

Yıllarca kendisini taciz eden komşusu cezaevine girince rahat bir nefes alan kadın yıllar sonra aynı kabusu yaşadı. Tahliye olan tacizci adres değiştiren 3 çocuk annesi kadını yine bulunca canından oldu.

3 Çocuk Annesi Kadın, Tacizci Komşunu Öldürüp Polise “Mecburdum Abi” Dedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 2

27 yaşındaki Ayşe G. isimli 3 çocuk annesi kadın tacizci komşusunu öldürüp polise teslim oldu.

OTO HIRSIZLIĞINDAN TUTUKLANMIŞTI

Olay İstanbul Kağıthane’de yaşandı. Yaşar G. ile evli olan Ayşe G. Tuzla’da oturdukları dönemde komşusu ve eşinin arkadaşı olan Cengiz K. tarafından yıllarca taciz edildi. Bu durumu kocasıyla paylaşan talihsiz kadın çareyi evini taşımakta buldu. Çift Kağıthane’ye yerleşirken yıllarca arkadaşının karısını taciz eden Cengiz K. ise oto hırsızlığı suçundan cezaevine girdi. 3 çocuk sahibi çift rahat bir nefes aldıklarını düşünürken Cengiz K. tahliye oldu.

“BENİ YİNE TACİZ ETMEYE BAŞLADI”

Taciz ettiği kadının yeni adresini öğrenen adam dün gece kapıya dayandı. Bıçaklı olduğu iddia edilen Cengiz K.’yi karşısında gören kadın evdeki silaha sarılıp tacizcisini öldürdü. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri 35 yaşındaki Cengiz K.’yi kanlar içinde yerde buldu. 8 aylık bebeği ve cinayeti işlediği silah ile polise teslim olan kadının sözleri ise tüyler ürperticiydi. Polise “Mecburdum abi” diyen kadın “Adresimi bulup beni yeniden taciz etmeye başladı” dedi. Gözaltına alınan kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (2)
Oktay
22 Ağustos 2019, 11:58 tarihinde yazildi

Dünyayı gavatlardan arındırdnmı suçlu oluyorsun o kadnn derhal serbest kalması gerek öbür taraftada kendi cezasını ceksin tacizci iblis

  • Cevapla
  • 0
Uğur ibis
20 Ağustos 2019, 13:18 tarihinde yazildi

Bence bayan haklı suç almaması gerekiyor çünkü çareci kalmamış serbes bırakılması lazım

  • Cevapla
  • 0