3 Büyüklerin UEFA Kavgası

Dün yaşanan gelişmede Beşiktaş Çarşı grubu Galtatasaray’ı Finansal Fair Play’e uymadığı gerekçesi ile Twitter üzerinden UEFA’ya şikayet etti. Bu yaşanan gelişmenin ardından Fenerbahçe taraftarlarına ait olan 12 Numara adlı sayfa da Çarşı grubuna destek vererek paylaşımda bulundu. Bu duruma karşı Galatasaray taraftarı da UEFA’ya selam söyleyin dedi.

Geçtiğimiz günlerde TFF tarafından 19:05’te yapılan ceza açıklaması tartışmaları sürerken bir gelişme de sosyal medya tarafında yaşandı. Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftar gruplarına ait Twitter sayfalarından ‘#UefaToProtectFFP’ hashtagi ile Galatasaray’ı UEFA’ya şikayet etti.

İngilizce yayınlanan mektupta UEFA resmi hesabı mentionlanarak, Galatasaray’ın son transferlerinin incelenmesi istendi ve UEFA’ya Fair Play’i koruma çağrısında bulunuldu. Kısa bir süre sonra Çarşı grubuna destek olarak aynı paylaşımı 12 Numara adlı Fenerbahçe taraftar grubuna ait hesap da paylaştı.

TRANSFERLER İNCELENSİN

Paylaşılan mektupta Galatasaray’ın gönderdiği Diagne ve Mitroglu transfelerinin ve kadrosuna kattığı Lemina, Falcao, Taylan Antalya’lı transferlerinin de incelenmesi istendi.

UEFA’YA SELAM SÖYLEYİN

Sosyal medyada başlatılan bu atışmaya Galatasaray taraftarları da #UEFAyaSelamSÖYLEYİN hashtagi ile gönderilerde bulunuyor. İki ezeli rakibin birleşerek Galatasaray’a karşı başlattığı bu hashtag kısa süre içerisinde gündem oldu.3 Büyüklerin UEFA Kavgası

3 Büyüklerin UEFA Kavgası

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı