29 Haziran Survivor 3. dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020 TV8 ekranlarında bu akşam 122. Bölümü bugünde heyecanı yine doruğa çıkaracak! Survivor 29 Haziran Pazartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Kırmızı takım Mavi takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. 29 Haziran 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 3. dokunulmazlık ödülü ne oldu? Survivor Nisa ve Sercan'ın ses kaydında ne var? İşte yeni bölüm hakkında tüm detaylar...
Takip et
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2020’de bu akşam haftanın 3. dokunulmazlık oyunu TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak! Survivorda Sona kalan yedi yarışmacının parkurda göstereceği yüksek performansla ; dokunulmazlığın sahibi de rahatlayacak.

Survivor hayallerini de geride bırakacak! Peki bu akşam 3. dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 29 Haziran Survivor 2020 3. eleme adayı kim olacak? Bu akşam 3. dokunulmazlığı kazanan yarışmacının ödülü ne olacak? Ayrıntılar gelecek..

DOKUNULMAZLIKLARI KİM KAZANDI, ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Birinci dokunulmazlık Sercan’ın oldu ve Berkan’ın adını söyledi.

İkinci dokunulmazlık da Sercan’ın ldu ve Nisa’nın adını söyledi.

29 HAZİRAN 3. DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI?

İlk iki dokunulmazlığı alan Sercan çok hırslı olduğunu ve üçüncü dokunulmazlığı da almayı çok istediğini sürekli dile getiriyor.

Dokunulmazlığı 3. defa SERCAN aldı.

Haberimiz anlık olarak güncellenecektir. Canlı haber bağlantısına tıklayınız.

Ayrıntılar geliyor.

29 HAZİRAN 3. ELEME ADAYI KİM?

İlk iki eleme adayı Berkan ve Nisa oldu. Bu akşam mavi takım kazanmazsa işler karışacak gibi görünüyor.

3. dokunulmazlığı alan Sercan eleme adayı olarak BARIŞ dedi.

Haftanın 3. bireysel dokunulmazlık mücadelesini verecek yarışmacılardan en iyi performansı sergileyerek dokunulmazlığa hak kazanan yarışmacı, eleme adayı olmasını istediği bir kişinin adını söyleyerek; yarışmacının ve Survivor 2020’nin kaderini belirleyecek. Eleme potasındaki 3 yarışmacıdan en düşük SMS oyunu alan, yarın eleme konseyinde adaya veda edecek.

29 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL NE?

Oppo reno3, döner, Dj, havuz partisi…

Dokunulmazlık alan Sercan ödülün paylaşılması için Cemal Can, Yasin ve Elif’i seçti.

29 Haziran Survivor 3. dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor Nisa ve Sercan’ın ses kaydında ne var? Acun Ilıcalı: Bu ses kaydı her şeyi açıklıyor

Ada konseyinde açıklanır açıklanmaz haberimize eklenecektir.

Canlı haber bağlantısı ile anlık değişimi görebilirsiniz.

Survivor 2020’de Nisa ve Sercan arasındaki konuşmaların ses kaydı olduğunun ortaya çıkması herkesi meraklandırdı. Geçtiğimiz aylarda aralarında yakınlaşma olan, ancak daha sonra küsen ve karşılıklı olarak iddialarda bulunan Sercan ile Nisa’nın ses kayıtlarını bulduklarını Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor konseyinde konuşan Ilıcalı, “Mikrofonlarınız açıkken konuştuğunuz bir kayıt var. Bu ses kaydı her şeyi açıklıyor” dedi. Acun’un açıklamalarıyla birlikte Sercan ve Nisa büyük şaşkınlık yaşadı.

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacıları Sercan ve Nisa’nn ses kaydıyla ilgili konuştu. Survivor 2020’nin 28 Haziran Pazar ekrana gelen 121. bölümündeki ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, Nisa ve Sercan’ın 6 Nisan tarihindeki konuşmalarına ait ses kaydına ulaştıklarını söyledi.

ACUN: MİKROFONLARINIZ AÇIK KALMIŞ
Sercan ve Nisa’nın ses kaydındaki detayları bir gün sonra açıklayacağını belirten Ilıcalı, “Bugüne kadar aranızdaki konuyla ilgili bu konuya müdahil olmadım ve Survivor’da bununla ilgili bir şey konuşmadım. İki tarafın da bu konuyla ilgili iddiaları oldu. Ancak iddialar karşılıklı suçlamalara dönünce ekibimizden, sizin bahsettiğiniz dönemin kayıtlarını çok ciddi bir şekilde incelemelerini istedim. Ekibimizin 4-5 gün süren taramaları sonucunda, o dönemle ilgili bir belgeye ulaştık. 6 Nisan günü mikrofonlarınız açık kalmış ve kaydetmiş. Ve sizin bundan haberiniz yok. Sercan’dan Nisa’ya bir not gidiyor. Benim şu anda dinlediğim bir ses kaydı var. Ve bu ses kaydı bir çok şeyi aydınlatıyor. Bizim görevimiz bu polemikle ilgili bir şey varsa seyircimizle paylaşmak. Yarın ilk ve son kez açıklama yapacağım ve bu konuyu kapatmış olacağız” dedi.

SERCAN YİNE NİSA’YI ELEME ADAYI YAPTI
Survivor son bölümde bireysel dokunulmazlığı kazanan Sercan Yıldırım, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Nisa’yı eleme adayı olarak söyledi.

SERCAN VE NİSA ARASINDA NE OLMUŞTU?

Nisa, Survivor’da geçen hafta adını eleme adayı söyleyen Sercan için “İntikam almak için adımı söyleyeceğini biliyordum” demişti. Bu sözlerden bir gün sonra ise Sercan, tek taraflı bir şey yaşanmadığını ve her şeyin karşılıklı olduğunu söylemişti. Sercan, “Nisa’nın peşinden koşuyormuşum havası verildi. Benim de gururum var. Bu olay tek taraflı yaşanmadı. Çantamda notlar var. Yaşananlara en yakın arkadaşı Cemal Can da şahit” demişti.

Sercan ertesi gün ise Nisa’nın kendisine yazdığı notları göstermişti.

Nisa’nın ‘Hep orada’ yazdığı kağıdı ve doğum gününde çizdiği resmin olduğu kartı gösteren Sercan, ” Ben hiç bir zaman platonik bir şey yaşamadım. Herkes bilsin ki, hiç bir zaman tek taraflı olmadı” açıklamasını yapmıştı.

Nisa ise bu açıklamaların ardından ”Moralim bozuldu. Bir tane boş bir şey çıkarıyor, ben başka bir şeyden bahsediyorum. Bu bir şeyler çıkarıyor. Yok notlar varmış. Benim ona yazdığım notları biliyor musun? Doğum gününü kutladım” şeklinde konuşmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.