adplus-dvertising

29 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 29 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 29 Ekim Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 29.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
29 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 29 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

29 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 29 Ekim Maç Programı

29 EKİM 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Bahia – Guarani
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Londrina – Ituano
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Sport Recife – Operario
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:30
Ponte Preta – Criciuma
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:30
Tombense – Gremio
Brezilya Serie B
Bilyoner

03:30
San Antonio – Oakland Roots
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:00
Brisbane Roar – Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

08:00
Suwon – Anyang
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Avispa Fukuoka – Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Gamba Osaka – Iwata
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Hiroshima – Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Kawasaki Frontale – Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Kyoto – Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Nagoya – Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Shimizu S Pulse – Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Shonan Bellmar – Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Yokohama Marinos – Urawa
Japonya J.League
Bilyoner

09:15
CC Mariners – Western United
Avustralya A Ligi
Bilyoner

10:00
Gimcheon Sangmu – Daejeon Citizen
Güney Kore K-League
Bilyoner

11:45
Macarthur Bulls – Sydney FC
Avustralya A Ligi
Bilyoner

13:00
Energetik BGU – BATE
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

13:30
Pendikspor – Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 2

13:30
Bandırmaspor – Ç.Rizespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 1

13:30
Torpedo Kutaisi – Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Kaiserslautern – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 5

14:00
Holstein Kiel – F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports Max 2

14:00
Jahn Regensburg – Hansa Rostock
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect

14:00
İnegölspor – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Akhisarspor – Bergama Bld.
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Kapaz – Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:00
Brage – Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Norrby – Östers
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Galatasaray – İstanbulspor
TFF Elit U19 Ligi
GS TV

14:00
Orgryte – Skövde
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Hvidovre IF – Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

14:00
Kauno Zalgiris – Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner

14:00
İnegölspor – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
İnegölspor Youtube

14:30
Konyaspor – Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:30
Leicester City – Manchester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

14:30
WBA – Sheffield Utd
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

15:00
Almeria – Celta Vigo
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
Hillerod – F.Amager
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
BW Linz – Liefering
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Floridsdorfer – Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Rapid Wien 2 – Admira
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Isloch Minsk – Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:00
Benevento – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Cagliari – Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Cosenza – Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Modena – Palermo
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Parma – Como
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Spal – Sudtirol
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Venezia – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Andorra – Ponferradina
İspanya La Liga 2
Bilyoner

16:00
Sakaryaspor – Altay
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Napoli – Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

16:00
Rijeka – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Al Jazira – Al Wasl
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Khorfakkan – Al Fujairah
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Degerfors – Varnamo
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Eskilstuna United – Halmstads
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Örebro – Landskrona
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Utsiktens – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Nykobing – Vejle
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Tabor Sezana – Radomlje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Podbrezova – Skalica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

16:00
AS Trencin – Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

16:00
Korona Kielce – Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:00
Hradec Kralove – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

16:00
Jablonec – Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

16:00
Banik Ostrava – Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

16:30
Bayern Münih – Mainz
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

16:30
Leipzig – B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

16:30
Stuttgart – Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

16:30
Wolfsburg – Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

16:30
Zira – Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Hull City – Blackburn Rovers
İngiltere Championship
Yayın Yok

17:00
Bournemouth – Tottenham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

17:00
Brentford – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

17:00
Brighton – Chelsea
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Crystal Palace – Southampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

17:00
Newcastle – Aston Villa
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

17:00
Zulte Waregem – Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Dundee United – Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Hibernian – St.Mirren
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Glasgow Rangers – Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
St.Johnstone – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Dinamo Tiflis – Saburtalo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Randers – Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Ionikos – Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
FC Dinamo Brest – FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
BC Siauliai – Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner

17:00
Dender – Club Brugge U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Norwich City – Stoke
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

17:15
Cadiz – Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Genoa – Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner

17:15
Huesca – Las Palmas
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:30
Heerenveen – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

17:30
Santa Clara – Porto
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:00
PSG – Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

18:00
A.Klagenfurt – WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Aus Lustenau – Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Salzburg – Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:30
Osijek – Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Jagiellonia – Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:00
Göztepe – Denizlispor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Lecce – Juventus
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

19:00
Karşıyaka – Kelkit Bld.
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Dinamo Batum – Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00
Dubai – Al Ain
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Al Ittihad – Al Nasr
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Voluntari – Petrolul
Romanya Liga 1
Bilyoner

19:00
Shakhtyor Soligorsk – Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:00
Stromsgodset – Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Valerenga – Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Grasshoppers – Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Fastav Zlin – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:15
Kortrijk – Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner

19:15
Westerlo – St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner

19:30
E.Frankfurt – B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
Fulham – Everton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:30
Sevilla – Rayo Vallecano
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Volos – Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Jonava – Riteriai
Litvanya A Lyga
Bilyoner

19:30
Alaves – Real Oviedo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Leganes – Racing Santander
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:45
Sparta Rotterdam – Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

20:00
Alanyaspor – Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Benfica – GD Chaves
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

21:00
Cesar Vallejo – Municipal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:00
Wisla Plock – Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:00
Beerschot – Anderlecht U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:15
NK Celje – Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:30
St.Pauli – Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 3, Bein Sports 5

21:30
Sepsi – Uni. Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:30
Servette – Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Inter – Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport Plus

21:45
Liverpool – Leeds United
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

21:45
Club Brugge – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Strasbourg – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

22:00
Valencia – Barcelona
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

22:00
G.A. Eagles – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
Burgos – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:30
Arouca – Sporting
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

23:00
Flamengo – Atletico PR
Copa Libertadores Final
S Sport Plus, S Sport 2

23:30
AD Cantolao – Ayacucho
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:30
Huancayo – Sport Boys
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.