adplus-dvertising

28 Temmuz 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 28 Temmuz Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 28 Temmuz Perşembe hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 28.07.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
28 Temmuz 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 28 Temmuz Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

28 TEMMUZ 2022 PERŞEMBE HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

17:00
Ümraniyespor – Samgurali
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

19:45
Netanya – M.Başakşehir
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
TRT Spor

20:00
Neftçi Bakü – Aris
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
CBC Sport

20:00
CSKA Sofya – Makedonija GP
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:00
APOEL – Botev Plovdiv
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:00
Viborg – Suduva
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:00
Dinamo Batum – Lech Poznan
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:00
Slavia Prag – St.Josephs
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:00
Riga – Ruzomberok
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:00
Newtown – Spartak Trnava
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:30
PAOK – Levski Sofya
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:30
Maccabi Tel Aviv – Zira
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

20:45
Lechia Gdansk – Rapid Wien
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:00
Konyaspor – BATE Borisov
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
A Spor

21:00
Cukaricki – Racing Lüksemburg
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:00
Vaduz – Koper
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:00
Brondby IF – Pogon Szczecin
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:00
Hamrun – Velez Mostar
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:00
Laci – Petrocub
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:00
Sligo Rovers – Motherwell
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

21:00
FC Drita – Antwerp
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

22:00
Puskas Academy – Guimaraes
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

22:00
Dunajska Streda – Vikingur
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

22:00
Magpies Crusaders – Basel
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

22:00
Zrinjski – Tirana
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.