28 Kasım Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 28 Kasım 2021 Maç Programı

Futbolseverler ise hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 28 Kasım Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Maçın Ardından Futbol Programı 28.11.2021 Pazar günü yayınlanıyor. Programı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde görebilirsiniz. İşte maç program
Takip et
28 Kasım Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 28 Kasım 2021 Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 28 Kasım 2021 Futbol Programı – Maçın Ardından Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

28 Kasım Pazar Spor Ekranı: TV’de Bugün Hangi Maçlar Var?

10:00

TRT Spor Spor Bülteni (Futbol)

-Canlı- 10:15

BeIN Sports 2 Western Sydney Wanderers – Newcastle Jets (Futbol)

11:00

TRT Spor Avrupa Stüdyosu (Futbol)

12:00

A Spor Spor Ajansı (Futbol)

12:30

TRT Spor Spor Bülteni (Futbol)

-Canlı- 13:00

Tivibu Spor Türkiye – Büyük Britanya (Futbol)

-Canlı- 13:30

TRT Spor Ankara Keçiörengücü – Bereket Sigorta Ümraniyespor (Futbol)

-Canlı- 13:30

BeIN Sports 2 Gaziantep FK – Konyaspor (Futbol)

14:00

A Spor Maç Günü (Futbol)

-Canlı- 15:30

BeIN Sports 4 Nürnberg – St. Pauli (Futbol)

-Canlı- 15:30

BeIN MAX1 Hamburg – Ingolstadt (Futbol)

-Canlı- 15:30

Tivibu Spor 4 Paderborn – Hansa Rostock (Futbol)

16:00

A Spor Skorbord (Futbol)

-Canlı- 16:00

BeIN Sports 1 Fatih Karagümrük – Trabzonspor (Futbol)

16:00

TRT Spor Dakika Skor (Futbol)

-Canlı- 16:00

BeIN Sports 2 Sivasspor – Hatayspor (Futbol)

16:00
Fatih Karagümrük – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig

16:00
Sivasspor – Hatayspor
Spor Toto Süper Lig

16:00
Lokomotif Tiflis – Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga

16:00
Real Betis – Levante
İspanya La Liga

16:00
Leganes – Las Palmas
İspanya La Liga 2

16:00
Odense – Nordsjaelland
Danimarka Süper Ligi

16:00
Viborg – Sonderjyske
Danimarka Süper Ligi

16:00
Esbjerg – Nykobing
Danimarka 1. Ligi

16:00
Flora Tallin – Paide
Estonya Premium Liga

16:00
OFI Crete – Ionikos
Yunanistan Süper Ligi

16:00
Olympiakos – Volos
Yunanistan Süper Ligi

16:00
FK Panevezys – Hegelmann Litauen
Litvanya A Lyga

16:00
Kauno Zalgiris – Banga
Litvanya A Lyga

16:00
Nevezis Kedainiai – Riteriai
Litvanya A Lyga

16:00
Suduva – Dainava Alytus
Litvanya A Lyga

16:00
Zalgiris Vilnius – Dziugas Telsiai
Litvanya A Lyga

16:15
FC Zurich – Young Boys
İsviçre Süper Ligi

16:30
Twente – Feyenoord
Hollanda Eredivisie

16:30
Utrecht – Heracles
Hollanda Eredivisie

16:30
Rubin Kazan – Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig

16:30
Austria Vienna – Sturm Graz
Avusturya Bundesliga

16:30
TSV Hartberg – LASK
Avusturya Bundesliga

17:00
Brentford – Everton
İngiltere Premier Lig

17:00
Burnley – Tottenham
İngiltere Premier Lig

17:00
Leicester City – Watford
İngiltere Premier Lig

17:00
Manchester City – West Ham
İngiltere Premier Lig

17:00
Milan – Sassuolo
İtalya Serie A

17:00
Spezia – Bologna
İtalya Serie A

17:00
Bordeaux – Brest
Fransa Ligue 1

17:00
Lorient – Rennes
Fransa Ligue 1

17:00
Monaco – Strasbourg
Fransa Ligue 1

17:00
Reims – Clermont
Fransa Ligue 1

17:00
Degerfors – Norrköping
İsveç Allsvenskan

17:00
Djurgarden – Varbergs
İsveç Allsvenskan

17:00
Göteborg – Östersunds
İsveç Allsvenskan

17:00
Sibenik – Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi

17:00
AC Horsens – Hobro
Danimarka 1. Ligi

17:00
Lech Poznan – Warta
Polonya Ekstraklasa

17:30
E.Frankfurt – Union Berlin
Almanya Bundesliga

18:00

TRT Spor Spor Haftasonu (Futbol)

18:00

A Spor Takım Oyunu (Futbol)

19:00

A Spor Skorbord (Futbol)

-Canlı- 19:00

NTV Türkiye – Büyük Britanya (Basketbol)

-Canlı- 19:00

BeIN Sports 1 Yeni Malatyaspor – Galatasaray (Futbol)

19:00

TRT Spor Altınordu – Ankaragücü (Futbol)

19:45

TRT Spor % 100 Futbol Devre Arası (Futbol)

19:00
Y.Malatyaspor – Galatasaray
Spor Toto Süper Lig

19:00
Montpellier – Lyon
Fransa Ligue 1

19:00
Altınordu – Ankaragücü
Spor Toto 1. Lig

19:00
Spartak Trnava – Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
SV Ried – Rapid Wien
Avusturya Bundesliga

19:00
Haugesund – Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Kristiansund – Viking
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Mjondalen – Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Rosenborg – Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Tromsö – Stabaek
Norveç Eliteserien Ligi

19:00
Spartak Trnava – Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi

19:30
Leipzig – B.Leverkusen
Almanya Bundesliga

19:30
Chelsea – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig

19:30
Halmstads – Hammarby
İsveç Allsvenskan

19:30
Kalmar – Malmö
İsveç Allsvenskan

19:30
Legia Varşova – Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa

20:00
Roma – Torino
İtalya Serie A

20:00
Aalborg – Kopenhag
Danimarka Süper Ligi

20:00
CSKA Moskova – Zenit
Rusya Premier Lig

20:15
Tenerife – Real Sociedad B
İspanya La Liga 2

20:30
Cadiz – Atletico Madrid
İspanya La Liga

20:30
KAA Gent – Standard Liege
Belçika Pro League

20:30
Panathinaikos – Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi

20:30
PAOK – Aris
Yunanistan Süper Ligi

21:00

A Spor Takım Oyunu (Futbol)

21:00

TRT Spor % 100 Futbol (Futbol)

21:30
Uni. Craiova – Steaua Bükreş
Romanya Liga 1

22:00
Atletico Mineiro – Fluminense
Brezilya Serie A

22:00
Corinthians – Atletico PR
Brezilya Serie A

22:00
Avai – Sampaio Correa
Brezilya Serie B

22:00
Botafogo SP – Guarani
Brezilya Serie B

22:00
CSA – Brasil de Pelotas
Brezilya Serie B

22:00
Goias – Brusque
Brezilya Serie B

22:00
Londrina – Vasco Da Gama
Brezilya Serie B

22:00
Operario – CRB
Brezilya Serie B

22:00
Remo – Confianca
Brezilya Serie B

22:00
Vitoria – Vila Nova
Brezilya Serie B

22:00
Vitesse – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie

22:00
RWDM – Deinze
Belçika 1. B Ligi

22:15
Mura – Maribor
Slovenya 1. Ligi

22:15
Mura – Maribor
Slovenya 1. Ligi

22:30
Como – Parma
İtalya Serie B

22:45
Napoli – Lazio
İtalya Serie A

22:45
Marsilya – Troyes
Fransa Ligue 1

22:00

TRT Spor Teknik Analiz (Futbol)

23:00

TRT Spor Futbol Gecesi (Futbol)

23:30

A Spor Son Sayfa (Futbol)

23:00
Sporting Cristal – Alianze Lima
Peru Primera-Apertura

23:00
Real Madrid – Sevilla
İspanya La Liga

23:00
Antwerp – Oostende
Belçika Pro League

23:00
Kansas City – Real Salt Lake
MLS

23:30
Porto – Guimaraes
Portekiz Liga NOS

28-11-2021 Maçın Ardından – Futbol Programı Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

Maçın Ardından – Futbol Programı programı/etkinliği, GS TV kanal/kanallarından canlı yayınlanacak.

GS TV Canlı İzlemek İçin Frekans ve Yayın Bilgileri

Digiturk 75,Şifresiz Web,Web , numaralı kanallar üzerinden izlenebilmektedir.

Maçın Ardından – Futbol Programı Hangi Gün?

Maçın Ardından – Futbol Programı etkinliği/programı, 28 Kasım Pazar günü oynanacak.

Maçın Ardından – Futbol Programı Saat Kaçta?

Maçın Ardından – Futbol Programı etkinliği/program, saat 21:00 başlayacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.