28 Haziran Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, 2. eleme adayı kim oldu?

TV8’in en çok dikkat çeken yapımlarından olan Survivor yarışması 121. bölüm ekranlara geldi. İlk dokunulmazlık oyununu Sercan kazandı, eleme adayı olarak Berkan'ın ismini verdi. Peki ikinci dokunulmazlığı kazanan kim, 2. eleme adayı kim? 28 Haziran Survivor ödül ne? 28 Haziran Survivor 121. bölümde dokunulmazlık kim kazandı, eleme adayı kim? Sercan ve Nisa arasında neler yaşandı? Sercan ve Nisa'nın ses kayıtlarında neler var? Acun Ilıcalı ne açıkladı? Ayrıntılar haberimizde...
Takip et
28 Haziran Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, 2. eleme adayı kim oldu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yarışmacılar bireysel dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı.,Hangi yarışmacı kazandı. Peki Survivor 121. bölüm 28 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu?

28 HAZİRAN SURVİVOR İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

İlk dokunulmazlığı kazanan isim Sercan oldu. Sercan dokunulmazlığı kazandıktan sonra eleme adayı olara Berkan’ı belirledi.

Bugün ise dokunulmazlık oyununun ikinci ayağı oynanıyor. İkinci ayağında kazanan isim ikinci eleme adayı belli edecek.

Bu akşam da SERCAN herkesi kazanmayı başardı ve hakkıyla ikinci dokunulmazlığı aldı.

ANLIK DEĞİŞİMİ GÖREBİLMEK İ,ÇİN CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYINIZ

Ayrıntılar geliyor.

28 HAZİRAN SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM?

İlk eleme adayı olarak Berkan’ın ismi verilmişti.

Tekrar dokunulmazlık kazanan Sercan 2. eleme adayı olarak NİSA dedi.

28 HAZİRAN SURVİVOR ÖDÜL NE?

Yarışmayı kazanan seçtiği 3 arkadaşıyla yemek yiyecek ve ailelerine sabun, şampuan olan hijyen paketi gönderilecek.

Sercan kebap yemek için Yasin, Cemal Can ve Elif’i seçti.

SURVIVOR YENİ ELEME SİSTEMİ NASIL?

Survivor’da artık dokunulmazlık oyunları bireysel olarak oynanıyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan tek isim eleme adayını belirliyor. 3 dokunulmazlık oyunu oynanacak ve 3 eleme adayı belirlenecek. Eleme adayı olan isim dokunulmazlık oyunun diğer ayaklarını kazansa bile eleme adaylığı düşmüyor. Eleme adayı olan isim kazandığı taktirde istediği ismi eleme adayı yapabilir. Eleme adayları artık kendi takımında değil karşı takımdan da oluyor. Herkes istediği ismi söyleyebilir. 3 eleme adayı sonrası en az sms olan isim adaya veda ediyor. İlk eleme adayı belli oldu. İlk eleme adayı Berkan oldu. İkinci eleme adayı ise bugün belli oluyor.

SERCAN VE NİSA ARASINDA NELER YAŞANDI?

Survivor 2020’de merak konusu olan Sercan Yıldırım ve Nisa gerilimi sürüyor! Son olarak Sercan’ın iddiası sonrası ikili arasındaki notlar ortaya çıkmıştı.

Sercan, Nisa konusunda “Enteresan bir cevapla karşılaşmıştım. O sıra cevap vermek istedim ama sakin kalmayı tercih ettim. Şu ana kısmetmiş. En başından bugüne kadar birçok şey yaşandı. Hep koruyucu ben oldum ona karşı. İstemediği bir şeyi yapsın istemedim. Zarar görmesini istemedim ama zarar gören ben oldum” sözlerini kullanmıştı.

Nisa’nın kendisine notlar yazdığını belirten Sercan’ın “Notlar da var cebimde göstermek de isterim ama gerek yok, herkes bilsin. Keşke kapansaydı. Bu açıklamayı kendisi yaptırdı. Ben böyle bir şeyi istememiştim. Söyleyeceklerim bu kadar” diyerek merak uyandırmıştı.

Nisa ise bu açıklamaların ardından ”Moralim bozuldu. Bir tane boş bir şey çıkarıyor, ben başka bir şeyden bahsediyorum. Bu bir şeyler çıkarıyor. Yok notlar varmış. Benim ona yazdığım notları biliyor musun? Doğum gününü kutladım” şeklinde konuşmuştu.

SERCAN VE NİSA’NIN SES KAYITLARINDA NELER VAR?

Not gerilimi sürerken ‘Acun Ilıcalı bazı ses kayıtlarına ulaştık’ dedi.

Survivor 2020’nin 121. bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor 2020 konsey toplantısında yaşanacaklar ise herkesi merak ettirdi. Acun Ilıcalı açıklamasında “ekibimizden o dönemki kayıtların tekrar incelenmesini istedim. O döneme ait bir ses kaydına ulaştık. Bu ses kaydı bir çok şeyi de aydınlatıyor” dedi.

Ayrıntılar belli olur olmaz haberimize eklenecektir.

Canlı haber bağlantısı ile anlık değişimi görebilirsiniz…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.