adplus-dvertising

28 Ekim Perşembe Süper Loto sonuçları açıklandı!

28 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 28 Ekim Perşembe Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Süper Loto kuralları neler? Süper Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Süper Loto çekilişi canlı izle! 28 Ekim Süper Loto hangi numaralar kazandırdı? İşte tüm sonuçlar…
Takip et
28 Ekim Perşembe Süper Loto sonuçları açıklandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Loto için araştırmalar devam ediyor. 28 Ekim Süper Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 28 Ekim 2021 Süper Loto sonuçları canlı takip sayfası! 28 Ekim Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları açıklandı! Yenilenen Süper Loto kuralları neler? Süper Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 28 Ekim Süper Loto sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

28 EKİM SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Kazanan Numaralar

22-28-53-54-58-59

28 Ekim Perşembe Süper Loto sonuçları açıklandı!

SÜPER LOTO SONUÇLARI TAKİBİ İÇİN TIKLAYINIZ…

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı istemeyenler kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyebilir, terminal böylelikle rastgele 6 numara seçer. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturulabilir. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Tercihe göre arkadaşlarla Ortak Bilet satın alınabiliyor. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması ya da en yakın satış noktasını kullanabilirsin. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.