adplus-dvertising

28 Ekim 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 28 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 28 Ekim Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 28.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
28 Ekim 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 28 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

28 EKİM 2022 CUMA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Novorizontino – Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Fortaleza – Coritiba
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Sao Paulo – Atletico GO
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:30
Atletico Mineiro – Juventude
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:00
Vasco Da Gama – Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner

02:00
Cuiaba Esporte – Avai
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:00
Cerro Porteno – General Caballero
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

04:06
Toluca – Pachuca
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

11:45
WS Wanderers – Newcastle Jets
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

14:00
Turan – Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:00
Chindia Targoviste – Botosani
Romanya Liga 1
Bilyoner

18:30
Domzale – ND Gorica
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Zlate Moravce – Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Sibenik – Varazdin
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Legnica – Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:10
Amstetten – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
First Vienna – Vorwarts Steyr
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
St.Polten – Austria II
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Greuther Fürth – Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports Max 1

19:30
Magdeburg – Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 5

20:00
Fatih Karagümrük – Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Altınordu – Y.Malatyaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

20:00
Nordsjaelland – AC Horsens
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Helsingor – Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

20:30
Neuchatel Xamax – Thun
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

20:30
Yverdon – FC Lausanne
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:00
Craiova – Farul Constanta
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:00
Almere – Heracles
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Den Bosch – NAC Breda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Eindhoven – Jong PSV
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
De Graafschap – Oss
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Helmond – ADO Den Haag
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Roda – Jong Utrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
SC Telstar – Dordrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
VVV Venlo – Jong AZ
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Zwolle – Maastricht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Deinze – Standard Liege U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:00
Lommel – Virton
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:15
Lausanne Ouchy – FC Aarau
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:15
FC Will – Schaffhausen
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:30
Werder Bremen – Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2

21:30
Bari – Ternana
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Gornik Zabrze – Widzew Lodz
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:45
Genk – Mechelen
Belçika Pro League
Tivibu Spor 5

21:45
Dundalk – Bohemians
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Shelbourne – Drogheda
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Sligo Rovers – St. Patricks
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Lens – Toulouse
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

22:00
Mallorca – Espanyol
İspanya La Liga
S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Finn Harps – Dublin
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Tenerife – Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:15
Paços Ferreira – Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

23:00
Cajamarca – U. Deportes
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.