27 Haziran Survivor dokunulmazlık kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

TV8’in fenomen yarışmasında 120. bölüm ekranlara geldi. Mavi ve kırmızı takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Dokunulmazlık oyunun ilk bölümünde iki takım arasında kıyasıya mücadele oldu. Survivor 27 Haziran bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 27 Haziran ilk eleme adayı kim oldu? Ödül neydi? 27 Haziran Survivor 120. bölümde neler yaşandı? Ayrıntılar haberimizde...
Takip et
27 Haziran Survivor dokunulmazlık kim kazandı, eleme adayı kim oldu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eleme adayları belli oluyor. TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. Mavi ve kırmızı takım, 120. bölümde bireysel dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Peki 27 Haziran Cumartesi Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı, eleme adayları kimler oldu?

Survivor’da artık dokunulmazlık oyunları bireysel olarak oynanıyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan tek isim eleme adayını belirliyor. 3 dokunulmazlık oyunu oynanacak ve 3 eleme adayı belirlenecek. Eleme adayı olan isim dokunulmazlık oyunun diğer ayaklarını kazansa bile eleme adaylığı düşmüyor. Eleme adayı olan isim kazandığı taktirde istediği ismi eleme adayı yapabilir. Eleme adayları artık kendi takımında değil karşı takımdan da oluyor. Herkes istediği ismi söyleyebilir. 3 eleme adayı sonrası en az sms olan isim adaya veda ediyor.

SURVİVOR 2020 FİNALİ NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı Survivor 2020 finalinin tarihini açıkladı. Survivor Panorama programına konuk olan Ilıcalı, yaptığı açıklamada, Survivor 2020 finalinin 13-24 Temmuz’da yapılacağını açıkladı.

SURVİVOR 2020 FİNALİ NEREDE YAPILACAK?

Temmuz ayında şampiyonun belli olacağı Survivor 2020’de finalin nerede yapılacağı belli oldu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, “Final İstanbul’da olacak ancak yeri henüz tam belli değil. Görüşmelerimiz devam ediyor, bir yer bakıyoruz. Eğer olursa Survivor finali çok enteresan bir yerde yapılacak” Finale sadece eski yarışmacılar ile ‘Survivor 2020’ yarışmacılarının aileleri katılacak. Ailelere 4 kişilik kontenjan versek herhalde yine 100 kişi olacak.” dedi.

27 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI?

Yarışma finale sayılı günler kala tüm heyecanıyla devam ediyor.

Yarışmada Sercan ve Berkan son ikiye kaldı.

Dokunulmazlık SERCAN‘ın oldu!

CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYARAK ANLIK DEĞİŞİMİ GÖREBİLİRSİNİZ

Ayrıntılar geliyor.

27 HAZİRAN ELEME ADAYI KİM?

Ada konseyinde Sercan ilk eleme adayı olarak BERKAN‘ın ismini verdi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.