26 Yaşındaki Genç Kız, Baba Kurbanı Oldu

Kilis'te yaşayan 26 yaşındaki genç kız, babası tarafından öldürüldü. Dehşete düşüren olay sonrası cani baba polise teslim oldu.

Kilis’te dün gece saatlerinde bir okulda öğretmen olarak görev yapan baba, kendisini ziyarete gelen kızıyla tartıştı. Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine sinirlerine hakim olamayan baba, kızının gırtlağına sarıldı. Bir süre nefessiz kalan genç kız, boğularak yaşamını yitirdi.


İki günlük hafta sonu iznini değerlendirmek üzere ailesinin yaşadığı Kilis’e giden 26 yaşındaki genç kız, gece saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle babasıyla tartışmaya başladı. İkili arasındaki tartışma kısa sürede büyüdü. Olay esnasında sinirlerine hakim olamayan baba, kızının gırtlağına sarılarak sıkmaya başladı. Bu sırada nefessiz kalan genç kız, babasının kollarında can verdi. Şoku atlattıktan sonra kendine gelen cani baba, ekipleri arayarak kızını öldürdüğünü söyledi. Bir süre sonra olay yerine gelen ekipler, babayı kızının cesedinin başında beklerken buldu.

KOMŞULARI ŞOKA GİRDİ

Gaziantep’te hemşirelik yaptığı öğrenilen genç kızın cansız bedeni morga kaldırılırken olay yerine gelen yakınları sinir krizi geçirdi. Cinayet sonrası öğretmen babanın komşuları şoka girdi. Konuyla ilgili bir vatandaş, “Bağrış seslerini duyduk. Baba-kız arasında bir kavga olduğu için müdahil olmak istemedik. Bir süre sonra sesler kesildi. Polisler olay yerine gelince biz de gerçeği öğrenip şoka girdik” dedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı