adplus-dvertising

26 Mart 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 26 Mart Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 26 Mart 2022 Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 26.03.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
26 Mart 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 26 Mart Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

26 MART 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

26 Mart 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 26 Mart Maç Programı

07:00
Grulla Morioka – Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

07:00
Omiya Ardija – Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Albirex Niigata – Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kofu – Yokohama FC
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Mito – Kumamoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Tochigi – Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
V Varen Nagasaki – Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Vegalta Sendai – Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Yamagata – Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

09:05
Brisbane Roar – Western United
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

09:05
Wellington Phoenix – Perth Glory
Avustralya A Ligi
Bein Sports 2

11:45
CC Mariners – Adelaide United
Avustralya A Ligi
Bein Sports 2

11:45
Macarthur Bulls – Melbourne City
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

14:00
Ispartaspor – Eskişehirspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Akhisarspor – Ankara Demir
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Afjet Afyonspor – Sakaryaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
İnegölspor – Kahramanmaraş
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Karşıyaka – Çankaya FK
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Fenerbahçe – Giresunspor
TFF Elit U19 Ligi
FB TV

16:00
Ibiza – Real Sociedad B
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:00
Hırvatistan – Slovenya
Hazırlık Maçı

18:00
Türkiye
Antrenman
A Spor, TRT Spor, beIN Sports Haber, Tivibu Spor

18:00
Ipswich Town – Plymouth
İngiltere EFL League 1
Bein Sports 2

18:00
Eibar – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:30
Den Bosch – VVV Venlo
Hollanda Eerste Divisie

20:00
İrlanda – Belçika
Hazırlık Maçı
S Sport Plus

20:00
Sporting Gijon – Cartagena
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:30
İngiltere – İsviçre
Hazırlık Maçı
S Sport Plus, S Sport

20:45
Excelsior – Helmond
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:45
İspanya – Arnavutluk
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

22:45
Almanya – İsrail
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

22:45
Hollanda – Danimarka
Hazırlık Maçı
S Sport 2, S Sport Plus

23:00
Detroit – Pittsburgh RH
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

23:30
Real Oviedo – Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.