adplus-dvertising

26 Kasım 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 26 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 26 Kasım Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 26.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
26 Kasım 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 26 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

26 KASIM 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

12:30
Gagra – Dinamo Batum
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

12:30
Lokomotif Tiflis – Saburtalo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

12:30
Samgurali – Dinamo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

12:30
Telavi – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

12:30
Torpedo Kutaisi – Bolnisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:00
Tunus – Avustralya
2022 Dunya Kupasi
TRT 1

13:30
Tuzlaspor – Y.Malatyaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

14:00
Karacabey Bld. – Kocaelispor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Arnavutköy Bld. – Bursaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Oliveirense – Feirense
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

14:00
Etimesgut Bld. – Ankara Demir
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Menemenspor – Batman Petrol
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

15:00
FC Goa – Bengaluru
Hindistan Süper Ligi
Bilyoner

15:45
King’s Lynn – Stevenage
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 2

16:00
Polonya – Suudi Arabistan
2022 Dunya Kupasi
TRT 1

16:00
Boluspor – Sakaryaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

17:00
ATK Mohun Bagan – Hyderabad
Hindistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Parma – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner

18:00
Forest Green – Alvechurch
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 3

18:00
Famalicao – Academico Viseu
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

18:15
Alaves – Villarreal B
İspanya La Liga 2
S Sport Plus, S Sport 2

18:15
Malaga – Ponferradina
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:00
Fransa – Danimarka
2022 Dunya Kupasi
TRT 1

19:00
Gençlerbirliği – Ç.Rizespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

20:00
Dagenham&Redbridge – Gillingham
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 2

20:00
Thun – Vaduz
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

20:00
FC Will – Lausanne Ouchy
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

20:00
Pisa – Ternana
İtalya Serie B
Bilyoner

20:30
Albacete – Racing Santander
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:30
Real Oviedo – Mirandes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

21:45
Braga – Trofense
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

22:00
Arjantin – Meksika
2022 Dunya Kupasi
TRT 1

23:45
Benfica – Penafiel
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.