adplus-dvertising

24 Nisan 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 24 Nisan Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor.24 Nisan Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 24.04.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
24 Nisan 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 24 Nisan Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

SPOR TOTO SÜPER LİG AHMET ÇALIK SEZONU – 34.HAFTA

24 Nisan 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 24 Nisan Maç Programı

SPOR TOTO 1. LİG – 34.HAFTA

24 Nisan 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 24 Nisan Maç Programı

24 NİSAN 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

24 Nisan 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 24 Nisan Maç Programı

13:30
Boluspor – Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
Keçiörengücü – Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

13:30
Salernitana – Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

13:30
Lech Poznan – Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:00
Rennes – Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4, Bilyoner TV

14:00
Beşiktaş – Fomget Gençlik
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
Beşiktaş Youtube

14:00
Urawa – Daegu
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor 2, Spor Smart 2

14:00
Skövde – Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Rubin Kazan – Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Khimki – Krylya Sovetov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:30
Erzgebirge Aue – Hansa Rostock
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

14:30
Nürnberg – Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30
Paderborn – Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30
Club Brugge – Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor, Bilyoner TV

15:00
Bodrumspor – İnegölspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Bayburt GÖİ – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Sarı Duvar Taraftar Derneği Youtube

15:00
Serik Bld. – Sakaryaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Şanlıurfaspor – Uşakspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Pazarspor – Akhisarspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Eskişehirspor – Nazilli Bld.
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir

15:00
Elazığspor – Arnavutköy Bld.
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:00
Karşıyaka – Fethiyespor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:00
Nordsjaelland – Viborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
Aalborg – Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
Alcorcon – Real Oviedo
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

15:00
Yeşilyurt Bld. – Yomraspor
TFF 3. Lig
Malatya ER TV

15:00
Kömürspor – 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Elmas 67 TV

15:00
68 Aksaray Bld. – Iğdırspor
TFF 3. Lig
Kanal 68

15:00
Bitexen Düzcespor – Y.Altındağ Bld.
TFF 3. Lig
Oxijen TV

15:00
Amedspor – Isparta Davraz
TFF 2. Lig
TRT Kürdi

15:00
Vanspor – Hekimoğlu
TFF 2. Lig
Vanspor TV Youtube

15:00
Çorum FK – Niğde Bld.
TFF 2. Lig
Çorum Time Facebook

15:00
Somaspor – Ankaraspor
TFF 2. Lig
Siyah İnciler Facebook

15:00
Sarıyer – Adıyamanspor
TFF 2. Lig
Sarıyer Youtube

15:00
Sivas Bld. – Diyarbekirspor
TFF 2. Lig
Sarı Duvar Taraftar Derneği Youtube

15:00
Nevşehir Bld. – Yıldırımspor
TFF 3. Lig
Nevşehir Belediyespor Youtube

15:00
Erbaaspor – Batman Petrol
TFF 3. Lig
Erbaa Spor Facebook

15:00
İçel İY – Karaköprü Bld.
TFF 3. Lig
İçel İdman Yurdu Youtube

15:15
St.Gallen – Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

15:30
Feyenoord – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Groningen – Heracles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
A.Klagenfurt – Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

15:30
Salzburg – Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

16:00
Kocaelispor – Manisa FK
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Brighton – Southampton
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

16:00
Burnley – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

16:00
Chelsea – West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

16:00
Y.Malatyaspor – Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
M.Başakşehir – Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Clermont – Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Metz – Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Nantes – Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4, Bilyoner TV

16:00
Nice – Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:00
Bologna – Udinese
İtalya Serie A
Bilyoner TV

16:00
Empoli – Napoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

16:00
Rakow Czestochowa – Gornik Leczna
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
AIK Stockholm – Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Varbergs – Mjallby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Brage – Brommapojkarna
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
AC Horsens – Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Bravo – Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Raufoss – Grorud
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Stjordals Blink – KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Bravo – Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Bochum – Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30
Ross Country – Celtic
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Rostov – Spartak Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Qabala – Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Johor Darul – Kawasaki Frontale
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor HD, Spor Smart

17:00
Lion City – Shandong Luneng
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor 2, Spor Smart 2

17:00
KAA Gent – Genk
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

17:00
Kopenhag – Randers
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Dundee United – Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Ceske Budejovice – Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Sigma Olomouc – Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Viktoria Plzen – Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:15
Mirandes – Valladolid
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

17:15
Ibiza – Las Palmas
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

17:30
Suduva – Jonava
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

17:30
Basel – Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:30
Grasshoppers – FC Lausanne
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:45
Fortuna Sittard – G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

18:00
Lyon – PSG
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Yarı Final
DAZN Youtube

18:00
Slaven Belupo – Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Spartak Trnava – Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Rapid Wien – Sturm Graz
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:05
Lille – Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

18:30
Liverpool – Everton
İngiltere Premier Lig
İçtimai TV, S Sport, S Sport Plus

18:30
Hertha Berlin – Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

18:30
Pogon Szczecin – Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

18:30
Helsingborg – Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Mariehamn – Oulu
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

19:00
Genoa – Cagliari
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

19:00
Aarhus – Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
FC Carlos Stein – Cajamarca
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Kristiansund – Ham Kam
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Lilleström – Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Tromsö – Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Valerenga – Jerv
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Viking – Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sebail – Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

19:30
St.Gilloise – Anderlecht
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

19:30
CSKA Moskova – Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:30
Lugo – Leganes
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

19:30
Real Zaragoza – Burgos
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV

19:30
Universidad Catolica – Colo Colo
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

20:00
Estoril – Belenenses
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:00
Miami FC – Atlanta United
MLS
Bilyoner TV

20:00
Toluca – Atlas
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner TV

20:00
Hradec Kralove – Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:05
ND Gorica – Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:30
Balıkesirspor – Ankaragücü
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports Max 1

20:30
İstanbulspor – BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports Max 2

20:30
Altay – Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:30
Antalyaspor – Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:30
San Martin – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

20:30
Dunajska Streda – Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

21:00
Rosenborg – Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

21:15
Koper – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15
Koper – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:45
Reims – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

21:45
Lazio – Milan
İtalya Serie A
CBC Sport, S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

22:00
Barcelona – Rayo Vallecano
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

22:00
Santos – America Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Nautico – Operario
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Tondela – Guimaraes
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:30
Orlando City – NY Red Bulls
MLS
Bilyoner TV

23:00
Loudoun United – Birmingham Legion
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

23:00
ADT Tarma – Alianza Atl.
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

23:30
U. Deportes – Sport Boys
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.