24 Mart Survivor kim elendi? Adaya veda eden isim belli oldu

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor’ın 24 Mart Salı günü yayınlanan bölümünde eleme oyunu oynandı. Yarışmanın önceki bölümlerinde oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanmış ve ilk eleme adayı gönüllüler takımından Ceyhun Uzun olmuştu. Peki, Survivor eleme adayları kimler oldu? İletişim oyununu kim kazandı? 24 mart kim elendi? Ceyhun, Cemal Can, Ardahan eleme adayları oldu. Peki adaylar arasından kim gitti? Adaya kim veda etti? Eleme adayları kimler? Survivor 6. hafta 24 Mart 2020 SMS sıralaması nedir?

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’ın 22 Mart Pazar günü yayınlanan bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Heyecan ve gerilim dolu dakikaların yaşandığı bölümde oyunun galibi ünlüler takımı oldu. Daha sonra ise haftanın ilk eleme adayını belirlemek üzere gönüllüler takımı konseyi toplandı ve oylama yapıldı. Oylama sonucunda ise Ceyhun Uzun ilk eleme adayı olarak açıklandı. Haftanın ikinci ve üçüncü eleme adayı ise bu akşam açıklanaNSMS oylaması sonrası belli oldu.

SMS oylarında en çok oyu alan 2 yarışmacı Yasin ve Yunus Emre oldu.

Yasin eleme adayı olarak CEMAL CAN dedi.

Yunus Emre eleme adayı ARDAHAN olarak

24 Mart akşamı yayınlanan bölümde Ceyhun, Cemal Can ve Ardahan arasından en az oyu alan  CEYHUN  elenen yarışmacı oldu.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

CEYHUN UZUN elendi..

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 6. hafta 24 Mart 2020 SMS sıralaması

1. Yunus Emre
2. Yasin
3. Cemal Can
4. Nisa
5. Evrim
6. Ardahan
7. Ceyhun
8. Gizem
9. Meryem
10. Burak

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

İzlenme rekorları kıran, heyecanı her hafta daha da artan Survivor 2020’de geçen hafta dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmişti. Survivor’da haftanın ilk ada konseyinde Gönüllüler, ilk eleme adayı olarak Cemal Can’ın ismini yazmışlardı. Survivor 2020 5. hafta SMS oylamasında en yüksek oy alan iki isimden biri Cemal Can olunca eleme potasından kurtulmuştu. SMS sıralamasındaki dğer isim ise Nisa olmuştu. Nisa Tayfun’un ismini, Cemal Can ise Ceyhun’un ismini söyledi. Üçüncü isim ise SMS sıralamasında 3. olan Yunus Emre’den geldi. Ve Yunus Emre Evrim’i eleme adayı olarak gösterdi. Bu üç eleme adayı arasından en az SMS oyu alan Tayfun, Survivor’dan elendi.

24 Mart Survivor kim elendi? Adaya veda eden isim belli oldu

BU AKŞAM SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

ÜNLÜLER 10-9 GÖNÜLLÜLER

ÖDÜL: Whatsapp üzerinden yakınlarla mesajlaşma

KAZANAN: Kıyasıya yarış sonucu ÜNLÜLER kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı