adplus-dvertising

24 Eylül 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 24 Eylül Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 24 Eylül Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Galatasaray maçı saat kaçta, hangi kanalda? 24.09.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
24 Eylül 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 24 Eylül Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

24 EYLÜL 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:00
Ameliano – Guairena
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

00:40
General Caballero – Guarani Asuncion
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

01:00
Nautico – Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Maldonado – Boston River
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

02:00
Charleston – Rio Grande
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Antofagasta – Union Espanola
Şili Kupası
Bilyoner

02:30
Tampa Bay Rowdies – Birmingham Legion
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
General Caballero – Guarani
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

03:00
Arjantin – Honduras
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

03:00
Japonya – ABD
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

03:00
Louisville City – Memphis 901
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
Londrina – Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner

08:00
Kusatsu – Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

10:00
Verdy – Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

10:00
Bucheon – Gimpo
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

13:00
Oita – Kofu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
V Varen Nagasaki – Yokohama FC
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

14:30
Forest Green – Exeter
İngiltere EFL League 1
TV 8 Buçuk

15:00
Ağrı 1970 – Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:00
Huesca – Leganes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

15:00
Eynesil Belediyespor – Kuşadası Gençlik
TFF 3. Lig
Ege TV

16:00
Efeler 09 Spor – Akhisarspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

16:00
Ermenistan – Ukrayna
UEFA Uluslar Ligi
S Sport Plus

17:00
Ituano – Brusque
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:00
Peterborough – Port Vale
İngiltere EFL League 1
TV 8 Buçuk

17:00
Liverpool Monterrey – WS Wanderers
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

17:15
Mirandes – Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:00
Karşıyaka – Şile Yıldız
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Eskişehirspor – Hacettepe
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Slovenya – Norveç
UEFA Uluslar Ligi
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Kuzey İrlanda – Kosova
UEFA Uluslar Ligi
S Sport, S Sport Plus

19:00
Galatasaray – İstanbulspor
Hazırlık Maçı
Smart Spor HD, Spor Smart, D Smart GO

19:00
Balıkesirspor – Ankara Demir
TFF 2. Lig
Balıkesirspor Youtube

19:00
52 Orduspor – Mersin İY
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu

19:30
Stefan Kuntz
Basın Toplantısı
A Spor, TRT Spor, beIN Sports Haber

19:30
Malaga – Villarreal B
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Ponferradina – Tenerife
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:00
Milli Takım
Antrenman
A Spor, TRT Spor, beIN Sports Haber

21:45
Çekya – Portekiz
UEFA Uluslar Ligi
S Sport Plus, S Sport 2

21:45
İspanya – İsviçre
UEFA Uluslar Ligi
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

21:45
İskoçya – İrlanda
UEFA Uluslar Ligi
S Sport Plus

21:45
Sırbistan – İsveç
UEFA Uluslar Ligi
Yayın Yok

21:45
Güney Kıbrıs – Yunanistan
UEFA Uluslar Ligi
Yayın Yok

22:00
Danubio – River Plate
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.