23 Yaşındaki Kadının Cesedi ”Mumyalaşmış” Halde Bulundu

Antalya’da cansız bedeni çıplak bir vaziyette battaniyeye sarılmış ve yarı toprağa gömülü olarak bulunan Dilara Kandak’ın ölüm tarihi tespit edilemedi.

Antalya’da bir süredir kayıp olan ve geçtiğimiz gün cansız bedeni yarı toprağa gömülü, çıplak ve battaniyeye sarılı bir şekilde bulunan Dilara Kandak’ın cesedinde yer yer mumyalaşma görüldüğü ve ölüm tarihinin Adli Tıp Kurumu tarafından tespit edilemediği açıklandı. Mahkeme tarafından yapılan bu açıklama, davanın görüldüğü salonda büyük şaşkınlık yarattı.

Cesedin mumyalaşma eğilimi göstermesi için uzun bir süre önce ölmüş olması gerektiğini öğrenen müşteki yakınları cinayetin, düşündüklerinden de önce işlendiğini fark etti.

CESEDİN ÜZERİNDE ESKİ EŞİNİN SPERMİ BULUNDU

Tutuklu yargılanan eski eş Ahmet Y. ve avukatlarının da hazır bulunduğu davada iki taraf da dinlendi. Ahmet Y.’nin avukatı, tanık olarak dinlenen M.C.O.’nun Dilara Kandak ile Ahmet Y.’nin görüştüğünden daha fazla görüştüğünü ve tanık olduğu halde davaya katılmayan V.B.’nin de Dilara Kandak ile samimiyetinin ne hikmetse kaybolmadan 1 hafta önce kesildiğini söyledi. Olayda tanıkların şüpheli olduğunun iddia edilmesi üzerinde mahkeme eski eş Ahmet Y.’nin tutukluluk halinin devamına ve davanın başka bir tarihe ertelenmesine karar verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı