adplus-dvertising

23 Nisan 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 23 Nisan Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 23 Nisan Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 23.04.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
23 Nisan 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 23 Nisan Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

23 NİSAN 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

08:00
Albirex Niigata – V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kofu – Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Vegalta Sendai – Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Verdy – Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Yamagata – Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

10:00
Mito – Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

10:00
Tochigi – Yokohama FC
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:45
Newcastle Jets – CC Mariners
Avustralya A Ligi
Bein Sports 2

13:00
Energetik BGU – Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

13:00
FK Panevezys – Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner

14:00
Östersunds – Dalkurd
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Motherwell – Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

14:00
Ural – Ufa
Rusya Premier Lig
Bilyoner

14:30
Arsenal – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus, İçtimai TV

14:30
Holstein Kiel – Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

14:30
Jahn Regensburg – Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4

14:30
Schalke 04 – Werder Bremen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3

14:30
Luton Town – Blackpool
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2

15:00
HJK Helsinki – Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

15:00
Esbjerg – Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Jammerbugt – Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Slavia Mozyr – Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:00
Dziugas Telsiai – BC Siauliai
Litvanya A Lyga
Bilyoner

15:00
Real Sociedad B – Amorebieta
İspanya La Liga 2
Bilyoner

15:30
Dornbirn – Lafnitz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Galatasaray – Bandırmaspor
TFF Elit U17 Ligi
GS TV

16:00
Gençlerbirliği – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1, TRT Spor

16:00
Fatih Karagümrük – Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Gaziantep FK – Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Torino – Spezia
İtalya Serie A
Bilyoner

16:00
Venezia – Atalanta
İtalya Serie A
Bilyoner

16:00
Caen – Auxerre
Fransa Ligue 2
Bilyoner

16:00
Slask Wroclaw – Termalica
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:00
Jönköpings – Trelleborgs
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Utsiktens – Eskilstuna United
İsveç Superettan
Bilyoner

16:30
Köln – Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

16:30
E.Frankfurt – Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

16:30
Freiburg – Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4

16:30
Greuther Fürth – B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4

16:30
Leipzig – Union Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3

16:30
Lokomotiv Moskova – Nizhny Novgorod
Rusya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Leicester City – Aston Villa
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, A Spor

17:00
Manchester City – Watford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

17:00
Norwich City – Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Bournemouth – Fulham
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:00
Ilves – VPS
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

17:00
Criciuma – Sport Recife
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:00
Aberdeen – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Dundee FC – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
St.Mirren – Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
FC Minsk – Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
Odds BK – Aalesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

17:00
Hegelmann Litauen – Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner

17:00
Hamilton – Raith
İskoçya Championship
Bilyoner

17:00
Morton – Inverness
İskoçya Championship
Bilyoner

17:00
Partick – Dunfermline
İskoçya Championship
Bilyoner

17:00
Queen of South – Ayr
İskoçya Championship
Bilyoner

17:15
Cartagena – Girona
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:15
Fuenlabrada – Ponferradina
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:30
Portimonense – Moreirense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
NEC Nijmegen – Ajax
Hollanda Eredivisie
Vole App

18:00
Lyon – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

18:00
Istra 1961 – Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Admira – TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
LASK – Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
WSG Tirol – SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Jablonec – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

18:00
Karvina – Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

18:00
Teplice – Bohemians
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

18:30
Piast Gliwice – Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

18:30
Tabor Sezana – Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
FC Zurich – Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Tabor Sezana – Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Inter – Roma
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

19:00
Mikulas – Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Michalovce – Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Zlate Moravce – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Zilina – SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Sochi – Akhmat Grozny
Rusya Premier Lig
Bilyoner

19:00
Stromsgodset – Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Mikulas – Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Michalovce – Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Zlate Moravce – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Zilina – SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Mamelodi Sundowns – Petro
CAF Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
Bilyoner

19:30
Brentford – Tottenham
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

19:30
Bayern Münih – B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3

19:30
RWDM – Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner

19:30
Dnepr Mogilev – Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:30
Malaga – Eibar
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Antofagasta – Huachipato
Şili Primera Ligi
Bilyoner

19:45
AZ Alkmaar – Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

20:00
St. Etienne – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

20:00
Benfica – Famalicao
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

20:00
Santa Clara – Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

20:00
New York RB 2 – Tampa Bay Rowdies
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

20:15
Al Rayyan – Istiqlol Dushanbe
AFC Şampiyonlar Ligi
Smart Spor 2, Spor Smart 2

20:15
Nasaf Qarshi – Al Sadd
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart, Smart Spor HD

20:30
Bursaspor – Denizlispor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1, TRT Spor

20:30
Adana Demirspor – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:00
Lechia Gdansk – Warta
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:00
Ajman Club – Khorfakkan
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

21:00
Al Wasl – Emirates Club
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

21:00
Rijeka – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

21:00
RKC Waalwijk – Zwolle
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Brann – Sogndal
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

21:00
Sparta Prag – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

21:15
Radomlje – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:15
Radomlje – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:30
St.Pauli – Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 4

21:30
Young Boys – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Verona – Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

21:45
Mechelen – Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner

21:45
Sligo Rovers – Drogheda
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
PSG – Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:00
FC Dallas – Houston Dynamo
MLS
Bilyoner

22:00
Philadelphia Union – Montreal Impact
MLS
Bilyoner

22:00
Ponte Preta – CRB
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:00
Cambuur – PSV
Hollanda Eredivisie
Vole App

22:00
Deportes La Serena – Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner

22:30
Gil Vicente – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

22:30
Atletico PR – Flamengo
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:30
Bragantino – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Bilyoner

23:00
Real Betis – Valencia
İspanya Kral Kupası Copa Del Rey Final
Tivibu Spor 3

23:15
Al Sharjah – Al Hilal
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart, Smart Spor HD

23:15
Al Faysaly – Al Wehdat
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart 2, Smart Spor 2

23:30
AD Cantolao – Alianze Lima
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.