23 Kasım Salı Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto çekilişi Milli Piyango ve Şisal iş birliği ile birlikte gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Milli Piyango TV üzerinden de canlı olarak yayınlanan Süper Loto'da bugün için devreden büyük ikramiye 72.306.642 TL değerinde oldu. Peki 23 Kasım Süper Loto çekilişi sonuçları açıklandı mı?
Takip et
23 Kasım Salı Süper Loto çekiliş sonuçları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şans oyunu severler tarafından Süper Loto çekiliş sonuçları ilgiyle takip ediliyor. Noter eşliğinde yapılan çekilişler, Milli Piyango TV üzerinden de canlı olarak yayınlanıyor. Süper Loto’da son olarak devreden ikramiye 72.306.642 TL değerinde olmuştu.

23 KASIM PERŞEMBE SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi tarafından haftanın üç günü Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen Süper Loto’nun bu akşam ilk çekilişi düzenlenecek. Daha önce geçtiğimiz Pazar gününde gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30 itibariyle başlayacak.

Canlı yayınla Milli Piyango TV’nin resmi internet sitesi ve Youtube kanalları üzerinden de yayınlanacak olan çekilişte 23 Kasım için yani bu akşamın büyük ikramiyesi 72.306.642 lira olarak belirlendi.

SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

7-14-27-39-46-58

23 Kasım Salı Süper Loto çekiliş sonuçları23 Kasım Salı Süper Loto çekiliş sonuçları23 Kasım Salı Süper Loto çekiliş sonuçları

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.