23 Kasım en son altın fiyatları! Gram altın yükselecek mi, çeyrek altın ne kadar olur?

Altın fiyatlarında son vaziyet ekonomiyi yakından takip edenler tarafından sorgulanıyor. Altın fiyatları bugün ons altının etkisiyle yükseliş seyrini sürdürüyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 23 Kasım 2021 tarihli altın fiyatları..
Takip et
23 Kasım en son altın fiyatları! Gram altın yükselecek mi, çeyrek altın ne kadar olur?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son haftalardaki yükselişiyle beraber altın fiyatları bugün son dakika olarak yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda dolar kurundaki çıkışlar ons altının yükselişini ve iç piyasadaki altın türlerinin yönünü yukarı çevirdi. Böylece uzun zamandır düşüş grafiğinde yer verilen altın yatırımcısına son haftalarda kazandırdı. Peki, bugün hangi altın türü ne kadar oldu? İşte son dakika altın fiyatları..

GRAM ALTIN BUGÜN NE KADAR?

23 Kasım Salı günü kaydedilen güncel verilere göre ons altın bin 808 dolar. İç piyasadaki altın fiyatları da bu oranlarda dengelendi. Geçtiğimiz hafta 600 lirayı aşarak mühim bir kritik eşiği geçen gram altın an itibarıyla 664 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın bugün 900 liranın üstündeki konumunu korurken 1.053 liradan alınıyor. 22 Kasım’da çeyrek altının satış fiyatı ise 1.091 TL.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın bugün 2.105 liradan alınıyor, 2.182 liradan satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

Son dönemdeki artışlarla beraber hem 3 bin lira barajını aşan hem de bu seviyelerdeki eşikleri geçen Cumhuriyet altını bugün 4 bin 211 liradan alınırken 4 bin 351 liradan da satışa sunuluyor.

BİGPARA VERİLERİNE GÖRE ALTIN FİYATLARI 23 KASIM 2021

23 Kasım en son altın fiyatları! Gram altın yükselecek mi, çeyrek altın ne kadar olur?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.