adplus-dvertising

23 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 23 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 23 Ekim Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 23.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
23 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 23 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

23 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 23 Ekim Maç Programı

23 EKİM 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Atletico Mineiro – Flamengo
Brezilya Serie A
Smart Spor 2, Spor Smart 2

01:00
Santos – Corinthians
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

01:30
Olimpia Asuncion – General Caballero
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

01:30
Argentinos Jrs. – Velez Sarsfield
Arjantin Primera Division
D Smart Kanal 90

02:00
Universidad de Chile – Everton DV
Şili Primera Ligi
Bilyoner

02:00
Cumbaya – Barcelona SC
Ekvador Seri A 2. Etap
Bilyoner

02:30
Tampa Bay Rowdies – Miami FC
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Memphis 901 – Detroit
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Palmeiras – Avai
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

03:30
Colorado Springs – Rio Grande
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:06
Club America – Toluca
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

05:00
Sacramento Republic – New Mexico
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:00
Sydney FC – Adelaide United
Avustralya A Ligi
Bilyoner

08:00
Albirex Niigata – Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Blaublitz – Vegalta Sendai
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kanazawa – Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kofu – Grulla Morioka
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kumamoto – Yokohama FC
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Mito – Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Omiya Ardija – V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Renofa Yamaguchi – Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Ryukyu – Oita
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Verdy – Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Yamagata – Tokushima
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

09:00
CC Mariners – Perth Glory
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

09:00
Jeonbuk – Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Pohang – Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Ulsan – Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner

11:30
Grazer – First Vienna
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

12:00
Fenerbahçe – Kasımpaşa
TFF Elit U16 Ligi
Bilyoner

13:00
Belshina – FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

13:00
Dziugas Telsiai – FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner

13:15
Excelsior – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Vole App
Bilyoner

13:30
Udinese – Torino
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

13:30
Bodrumspor – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Mioveni – Botosani
Romanya Liga 1
Bilyoner

13:30
Admira – Floridsdorfer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

13:30
Warta – Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

14:00
Angers – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

14:00
Samgurali – Bolnisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Kelkit Bld. – Eskişehirspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Kütahyaspor – Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Siirt İÖİ – Akhisarspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Vasteraas – Dalkurd
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Naestved – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

14:00
Etimesgut Bld. – İskenderunspor
TFF 2. Lig
Etimesgut Belediyespor Youtube

14:00
Swansea – Cardiff City
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

14:00
Arnavutköy Bld. – Ispartaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Niğde Bld. – Artvin Hopa
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Fenerbahçe – Kasımpaşa
TFF Elit U14 Ligi
FB TV

14:30
Kasımpaşa – Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:30
Hamburg – Magdeburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

14:30
Heidenheim – Greuther Fürth
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

14:30
Karlsruhe – F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

14:30
Antwerp – Genk
Belçika Pro League
S Sport Plus, Tivibu Spor 2

15:00
Espanyol – Elche
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
Sebail – Shamakhi
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:00
Randers – Nordsjaelland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Fredericia – Hobro
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Vendsyssel – Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Dinamo Minsk – FC Dinamo Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:00
Suduva – Jonava
Litvanya A Lyga
Bilyoner

15:00
Racing Santander – Ponferradina
İspanya La Liga 2
Bilyoner

15:15
Basel – Winterthur
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

15:15
FC Aarau – Neuchatel Xamax
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

15:15
Vaduz – FC Will
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

15:30
Cambuur – Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

15:30
Groningen – PSV
Hollanda Eredivisie
Vole App

15:30
NEC Nijmegen – G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

15:30
Aus Lustenau – SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

15:30
Wolfsberger – Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

16:00
Bologna – Lecce
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

16:00
Clermont – Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Reims – Auxerre
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Toulouse – Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Troyes – Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Y.Malatyaspor – Göztepe
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Aston Villa – Brentford
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

16:00
Leeds United – Fulham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

16:00
Southampton – Arsenal
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

16:00
Wolverhampton – Leicester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

16:00
Al Jazira – Ajman Club
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Skövde – Utsiktens
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Istra 1961 – Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Tabor Sezana – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Ionikos – Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

16:00
Slask Wroclaw – Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa

16:00
Ceske Budejovice – Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

16:00
Fenerbahçe – Kasımpaşa
TFF Elit U15 Ligi
FB TV

16:30
Bochum – Union Berlin
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

17:00
Adana Demirspor – Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Telavi – Gagra
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
KAA Gent – Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Lahti – TPS Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

17:00
AC Horsens – Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

17:00
FC Vitebsk – Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
Fram – Hafnarfjordur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

17:00
RWDM – Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Mlada Boleslav – Bohemians
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Slovacko – Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:15
Real Betis – Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Lugo – Burgos
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:15
Palermo – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner

17:15
Pisa – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner

17:30
Neftçi Bakü – Sabah Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:30
Maritimo – Arouca
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
Vizela – Santa Clara
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
St.Gallen – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
FC Zurich – Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:45
Utrecht – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

17:55
Zalgiris Vilnius – Hegelmann Litauen
Litvanya A Lyga
Bilyoner

18:00
Kocaelispor – Adıyamanspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

18:00
Aalesund – Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Bodo Glimt – Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Haugesund – Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Jerv – Viking
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Sarpsborg 08 – Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
LASK – Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:05
Nice – Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

18:10
Slaven Belupo – Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:15
UTA Arad – Uni. Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner

18:30
Hertha Berlin – Schalke 04
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

18:30
Tottenham – Newcastle
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

18:30
ND Gorica – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Dunajska Streda – Podbrezova
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

18:30
Cracovia Krakow – Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:00
Atalanta – Lazio
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Samsunspor – Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Şanlıurfaspor – Menemenspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Bursaspor – İnegölspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

19:00
Afjet Afyonspor – Bayburt GÖİ
TFF 2. Lig
Afjet Afyonspor Youtube

19:00
Karşıyaka – Edirnespor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Al Wasl – Al Ittihad
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Aarhus – Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Carlos Mannucci – Cajamarca
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

19:00
Zhodino – Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:00
Çorum FK – Ankaraspor
TFF 2. Lig
Çorum Time Youtube

19:00
Batman Petrol – Tarsus İY
TFF 2. Lig
Batman Petrolspor Youtube

19:00
52 Orduspor – Derince Bld.
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu

19:00
Bucaspor – Balıkesirspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

19:30
Girona – Osasuna
İspanya La Liga
Bilyoner

19:30
Villarreal – Almeria
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Standard Liege – Anderlecht
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

19:30
Panathinaikos – Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
PAOK – Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Eibar – Albacete
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Leganes – Tenerife
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:00
Galatasaray – Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
GD Chaves – Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

20:00
Molde – Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

20:00
Stjarnan – Akureyri
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

20:00
Kauno Zalgiris – BC Siauliai
Litvanya A Lyga
Bilyoner

20:00
Slavia Prag – Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
Montreal Impact – New York City
MLS
Bilyoner

21:00
Grau – Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:00
Cluj – CFR Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:00
Volendam – Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Antofagasta – Union Espanola
Şili Primera Ligi
Bilyoner

21:00
Coquimbo Unido – Colo Colo
Şili Primera Ligi
Bilyoner

21:00
Palestino – Deportes La Serena
Şili Primera Ligi
Bilyoner

21:00
Lierse – Lommel
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:15
Alianza Atl. – Sporting Cristal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:45
Roma – Napoli
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus

21:45
Lille – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

22:00
Barcelona – Athletic Bilbao
İspanya La Liga
S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Oostende – Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Fluminense – Botafogo RJ
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

22:00
Juventude – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Nautico – Gremio
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:00
Las Palmas – Cartagena
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:30
Guimaraes – Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

23:00
ADT Tarma – AD Cantolao
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:00
Guarani – Cerro Porteno
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:00
Boca Juniors – CA Independiente
Arjantin Primera Division
Smart Spor HD, Spor Smart

23:00
Racing Club – River Plate
Arjantin Primera Division
mart Spor 2, Spor Smart 2

23:30
U. Deportes – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:30
Indep. Valle – Nueve de Octubre
Ekvador Seri A 2. Etap
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.