adplus-dvertising

22 Ocak 2023 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Ocak Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 22 Ocak Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 22.01.2023 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
22 Ocak 2023 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Ocak Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

22 OCAK 2023 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:00
Palestino – Audax Ital.
Şili Primera Ligi
Bilyoner

01:30
Deportivo Garcilaso – Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

02:06
Monterrey – Atl. San Luis
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

02:30
Cobresal – Calera
Şili Primera Ligi
Bilyoner

04:00
Cesar Vallejo – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

04:10
Club America – Puebla
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

05:00
Wellington Phoenix – CC Mariners
Avustralya A Ligi
beIN Sports Tod TV

06:10
Guadalajara – Toluca
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

06:10
Necaxa – Cruz Azul
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

07:00
Newcastle Jets – WS Wanderers
Avustralya A Ligi
beIN Sports Tod TV

11:30
Konya Engelliler – Trabzon Ortahisar Bld.
Ampute Futbol Süper Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yildiz

12:00
Antalyaspor – Fenerbahçe
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
FB TV

12:00
Ataşehir Bld. – Galatasaray
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
GS TV

13:00
Iğdırspor – Orduspor
TFF 3. Lig
Iğdırspor Youtube

13:00
Şile Yıldız – Karaköprü Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

13:30
Bodrumspor – Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
Gaziantep FK – Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

14:00
Bursaspor – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Şanlıurfaspor – Sivas Bld.
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kocaelispor – Kırşehir Bld.
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
1922 Konyaspor – Eskişehirspor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Elazığspor – Yomraspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Fenerbahçe – Kocaelispor
TFF Elit U15 Ligi
FB TV

14:00
Kömürspor – 1461 Trabzon
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Vanspor – Fethiyespor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kastamonuspor – Sarıyer
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Düzcespor – Tarsus İY
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
24 Erzincanspor – Bayburt GÖİ
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Etimesgut Bld. – Bucaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Nazilli Bld. – Batman Petrol
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Mersin İY – Ağrı 1970
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Karaman FK – Darıca G.Birliği
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
İskenderunspor – Pazarspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
68 Aksaray Bld. – Sapanca Gençlikspor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Ispartaspor – Erokspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Arnavutköy Bld. – Amedspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Somaspor – Çorum FK
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Gümüşhanespor – Kahramanmaraş
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:15
Heerenveen – Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

14:15
ADO Den Haag – Jong Utrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

14:30
Sampdoria – Udinese
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

15:00
Galatasaray – Eyüpspor
TFF Elit U19 Ligi
GS TV

15:30
Antwerp – Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner

16:00
Eyüpspor – Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Alanyaspor – Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Kayserispor – Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Villarreal – Girona
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

16:00
Leganes – Levante
İspanya La Liga 2
Bilyoner

16:15
Al Wasl – Khorfakkan
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:15
Al Ittihad – Al Jazira
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:15
Sion – Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

16:30
Craiova – UTA Arad
Romanya Liga 1
Bilyoner

16:30
Feyenoord – Ajax
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:30
Twente – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

17:00
Monza – Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

17:00
Leeds United – Brentford
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

17:00
Manchester City – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Hajduk Split – Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Ionikos – AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:30
B.Dortmund – Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 1

18:00
Seraing – Anderlecht
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Levadiakos – Lamia
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Everton DV – Universidad Catolica
Şili Primera Ligi
Bilyoner

18:00
Waasland Beveren – Beerschot
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

18:15
Elche – Osasuna
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

18:15
Brescia – Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner

18:15
Cartagena – Tenerife
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:15
Sporting Gijon – Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:30
Maritimo – Estoril
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:30
St.Gallen – Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Winterthur – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:45
AZ Alkmaar – Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

19:00
Adanaspor – Y.Malatyaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Trabzonspor – İstanbulspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Al Bataeh – Al Ain
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Al Sharjah – Al Nasr
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Municipal – Union Comercio
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

19:10
Varazdin – Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Monchengladbach – B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
Arsenal – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
İçtimai TV, Bein Sports 3

20:00
Spezia – Roma
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

20:30
Club Brugge – Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner

20:30
Barcelona – Getafe
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

20:30
Panathinaikos – PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:30
Huesca – Real Oviedo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:30
Lille – Pau
Fransa Kupası
Bein Sports Max 1

20:30
Thaon – Nantes
Fransa Kupası
Bein Sports Max 2

20:30
Al Nassr – Al Ettifaq
Suudi Arabistan Pro Lig
S Sport Plus, Tvnet

21:00
Grau – Alianze Lima
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:00
Casa Pia – Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

21:00
Universidad Nacional – Leon
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

21:30
Atromitos – Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Hermannstadt – Steaua Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:00
Senegal – Kongo
Afrika Uluslar Şampiyonası
Bilyoner

22:00
Uganda – Fildişi Sahili
Afrika Uluslar Şampiyonası
Bilyoner

22:00
Anderlecht U23 – Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:45
Juventus – Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

23:00
St.Truiden – KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner

23:00
Athletic Bilbao – Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

23:00
Lugo – Villarreal B
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:00
Brest – Lens
Fransa Kupası
Bein Sports 4

23:30
ADT Tarma – Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:30
Sport Boys – Alianza Atl.
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:30
Famalicao – Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.