22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

TV8’in fenomen yarışmasında 84. bölüm ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 84. bölüm 22 Mayıs Cuma dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Yarışmanın sevenleri en çok kimin adı yazıldı? 22 mayıs ödül ne? Survivor'da Anlat Bakalım oyunu bayramda canlı yayınlanacak ve her yarışmacı ünlü bir isimle eşleşerek yarışacak. Peki hangi yarışmacı hangi isimle oynayacak? İşte detaylar...

Survivor 22 Mayıs Cuma günü bölümünde Acun Ilıcalı bayram haftasında neler olacak konusunu Ünlüler ve Gönüllüler’e anlattı. Peki Acun Ilıcalı’nın Türk televizyon tarihinde bir ilk dediği ne, Survivor’da bayram haftası neler olacak?

Survivor tarihinde bir ilk! Acun Ilıcalı yarışmada bayram haftasını açıkladı

Yarışmanın bu bölümünde ada konseyi de gerçekleşti. Acun Ilıcalı Ünlüler ve Gönüllüler’e ada konseyinde bayram haftasını ‘Televizyon ve Survivor tarihinde bir ilk olacak’ sözleriyle anlattı.

Acun Ilıcalı, NBA takımlarından Cleveland’da forma giyen milli basketbolcumuz Cedi Osman ile yaptığı Instagram canlı yayınında, Survivor’da büyük sürprize dair ayrıntıların bir kısmını açıklamıştı. Survivor yeni bölüm fragmanında ise ‘Planımız Türk televizyon tarihinin en güzel bayram programlarından birini yapmak’ diyerek yarışmacıları sevinçten adeta havaya uçurmuştu. Acun Ilıcalı, Survivor’ın Pazar günü yani bayramın 1. günü ekranlara gelecek yeni bölümünde yaşanacaklara dair ipuçlarını paylaştı.

Anlat Bakalım’da ünlü isimlerle, yarışmacıların karşı karşıya geleceğini söyleyen Ilıcalı, ‘Eğer katılırsan çok seviniriz’ diyerek Cedi Osman’a davette bulunmuştu. Ilıcalı Instagram hesabından ünlüler ve gönüllüler takımının Anlat Bakalım’da eşleşeceği isimleri paylaştı.

SURVIVOR YARIŞMACILAR ANLAT BAKALIM OYUNUNDA KİMİNLE YARIŞACAK?

Sercan Yıldırım-Burak Yılmaz

Yunus Emre Özden-Bülent Serttaş

Aycan Yanaç-Emre Belözoğlu

Elif Gören-Murat Dalkılıç

Barış Murat Yağcı-Cedi Osman

Nisa Bölükbaşı-Enis Arıkan

Cemal Can Canseven-Ezgi Mola

Berkan Karabulut-Gupse Özay

Yasin Obuz-Hadise

Ardahan Uzkanbaş-Sarp Apak

Evrim Keklik-Yılmaz Morgül

22 MAYIS CUMA ÖDÜL NE?

Kızarmış piliç.

22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

22 MAYIS DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık yonunu 5-10 GÖNÜLLÜLER kazandı.

Ayrıntılar geliyor.

22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

22 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİMİN ADI YAZILDI?

Bayram haftası olduğu için bu hafta eleme olamayacak fakat konseyde isim yazılacak.Haftaya da yazılacak 2 isimle birlikte sadece bu 4 kişi arasında oylama yapılacak ve eleme gerçekleştirilecek.

Yarışmayı kaybeden ünlüler ada konseyinde 3 Yunus Emre, 1 Sercan olarak oylama yaptılar.

İlk aday Yunus Emre oldu.

22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu? 22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?22 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı