adplus-dvertising

22 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Mayıs Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 22 Mayıs Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 22.05.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
22 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Mayıs Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

22 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Mayıs Maç Programı

SPOR TOTO SÜPER LİG AHMET ÇALIK SEZONU – 38.HAFTA

22 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Mayıs Maç Programı

22 MAYIS 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

22 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Mayıs Maç Programı

22 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Mayıs Maç Programı

05:00
Oakland Roots – LA Galaxy 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Orange County – El Paso Locomotive
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:05
Melbourne City – Adelaide United
Avustralya A Ligi Play-Off Yarı Final
Bein Sports 2

08:00
Machida – Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Renofa Yamaguchi – V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

09:00
Iwata – Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner

10:30
Daegu – Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

10:30
Jeju United – Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner

10:30
ODTÜ – Şahinbey Bld.
Ampute Futbol Süper Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

12:00
Kasımpaşa – Fenerbahçe
TFF Elit U14 Ligi
FB TV

13:00
Suwon – Jeonbuk
Güney Kore K-League
Bilyoner

22 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Mayıs Maç Programı

13:30
Spezia – Napoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2,CBC Sport

14:00
Dalkurd – Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Landskrona – Brage
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Antalyaspor – Galatasaray
TFF Elit U19 Ligi
GS TV

14:30
Kasımpaşa – Fenerbahçe
TFF Elit U15 Ligi
FB TV

15:00
Hobro – Esbjerg
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Jammerbugt – F.Amager
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Vendsyssel – Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Dnepr Mogilev – Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:00
BC Siauliai – Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner

15:30
AZ Alkmaar – Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

16:00
Gagra – Bolnisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

16:00
M.Başakşehir – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Fatih Karagümrük – Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

22 Mayıs 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Mayıs Maç Programı

16:00
Lahti – Oulu
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

16:00
Elfsborg – Göteborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Hammarby – Norrköping
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Varbergs – Degerfors
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Trelleborgs – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Raufoss – Stabaek
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Sogndal – Asane
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

17:00
St.Gilloise – Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

17:00
Cruzeiro – Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:00
Slavia Mozyr – Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
Bohemians 1905 – Opava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
S&B Vlasim – Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:15
Ajman Club – Al Ain
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

17:30
Hollanda – Fransa
UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

17:30
Zalgiris Vilnius – Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga
Bilyoner

17:30
Basel – Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
Sion – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
St.Gallen – FC Lausanne
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
Young Boys – Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
FC Zurich – Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Arsenal – Everton
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport, S Sport Plus

18:00
Brentford – Leeds United
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport

18:00
Brighton – West Ham
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport

18:00
Burnley – Newcastle
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport

18:00
Chelsea – Watford
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport, S Sport Plus

18:00
Crystal Palace – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport, S Sport Plus

18:00
Leicester City – Southampton
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport

18:00
Liverpool – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport, S Sport Plus

18:00
Manchester City – Aston Villa
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport, S Sport Plus

18:00
Norwich City – Tottenham
İngiltere Premier Lig Konferans Yayın
S Sport, S Sport Plus, A Spor

18:00
Brondby IF – Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Kopenhag – Aalborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

18:00
FC Midtjylland – Randers
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Aus Lustenau – Austria II
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Floridsdorfer – FC Juniors
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Grazer – Lafnitz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Innsbruck – Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Kapfenberg Bulls – BW Linz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Liefering – Horn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Rapid Wien 2 – Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Vorwarts Steyr – St.Polten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Elche – Getafe
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart

18:30
HJK Helsinki – Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:30
Kalmar – Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Malmö – Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Bravo – Koper
Slovenya 1. Ligi

18:30
NK Celje – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Mura – Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Bravo – Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
NK Celje – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Mura – Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

19:00
Saburtalo Tiflis – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00
Inter – Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Sassuolo – Milan
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

19:00
Hatayspor – Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

19:00
Adana Demirspor – Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Monza – Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner

19:00
Vitesse – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

19:00
San Martin – FC Carlos Stein
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

19:00
Dinamo Minsk – FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:00
Haugesund – Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Jerv – Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Sarpsborg 08 – Aalesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Stromsgodset – Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Tromsö – Viking
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Palestino – Cobresal
Şili Primera Ligi
Bilyoner

19:15
Porto – Tondela
Portekiz Kupası
Bilyoner

19:30
Club Brugge – Anderlecht
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2

20:00
Almanya – İsrail
UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
UEFA.tv

20:00
Dubai – Bani Yas
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

20:00
Al Ittihad – Khorfakkan
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

21:00
Alaves – Cadiz
İspanya La Liga
D Smart Kanal 90

21:00
Granada – Espanyol
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart

21:00
Osasuna – Mallorca
İspanya La Liga
Smart Spor 2, Spor Smart 2

21:00
Grau – Alianza Atl.
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:00
Ham Kam – Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

21:15
Sport Boys – Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

22:00
Salernitana – Udinese
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:00
Venezia – Cagliari
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport

22:00
Corinthians – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
Fortaleza – Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:00
O’Higgins – Colo Colo
Şili Primera Ligi
Bilyoner

23:00
Barcelona – Villarreal
İspanya La Liga
S Sport Plus, Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart

23:00
Real Sociedad – Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus, Smart Spor 2, Spor Smart 2

23:00
Sevilla – Athletic Bilbao
İspanya La Liga
S Sport Plus, D Smart Kanal 90

23:00
Montreal Impact – Real Salt Lake
MLS
Bilyoner

23:00
Loudoun United – Memphis 901
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

23:30
Ayacucho – Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:30
Olimpia Asuncion – Cerro Porteno
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.