22 Mart Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor’da ilk eleme adayı

22 Mart 2020 Survivor 25. bölümde dokunulmazlığı kazanmak isteyen iki takım, bilindik bir parkurda karşı karşıya geldi. Survivor 2020 bu akşam 25. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Bu yıl Ünlüler-Gönüllüler formatıyla izleyicisinin karşısına çıkan Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. Peki, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 22 Mart 2020 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlık kimin oldu? Bu akşam dokunulmaz alan kim, eleme adayı kim?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2020, bu akşam oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. İlk dokunulmazlık oyununun oynandığı Survivor’da bu akşam oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Peki merakla araştırılan 22 Mart Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve ilk eleme adayı kim oldu?

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

8 Mart 2020 tarihli Survivor 24. bölümde dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler parkurda oldukça zorlu anlar yaşadı. Büyük bir heyecana sahne olan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 10-8 skoruyla kazandı. Böylece Ünlüler dokunulmazlığı kazandı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile ekrana gelen Survivor 2020’de bu hafta dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor’da ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler, 2. dokunulmazlık oyununu da kazandı. Böylece durumu 2-0 yapan Ünlüler, dokunulmazlığı kazanmış oldu. Kaybeden Gönüllüler takımı, ada konseyinde bir eleme adayı çıkartmak zorunda kalacak ve Salı günü bir arkadaşları adaya veda edecek.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da ilk eleme adayı Gönüllüler takımından CEYHUN oldu.

EN İYİ PERFORMANSLAR AÇIKLANDI

Ünlülerden Berkan ve Elif, Gönüllülerden Yasin ve Nisa en iyi performans olan yarışmacılar olarak seçildi.

GÖNÜLLÜLERDE MERYEM PARKURDA AMA NİSA YOK!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde çok önemli bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyun öncesinde Gönüllüler takımında yaklaşık 2 haftadır oyunlardan uzak kalan Meryem, bugünkü dokunulmazlık oyununda takımda yerini aldı. Elif ve Aşkım’a karşı yarışan Meryem, her iki oyunda da kaybetti. Diğer yandan Nisa, rahatsızlığı nedeniyle bugünkü oyunda oynamayacağı açıklandı. Son zamanlardaki başarılı performansı ile dikkat çeken Nisa’nın eksikliği Gönüllüler için dokunulmazlık oyununda büyük dezavantaj oldu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı