22 Kez Bıçaklanan Kadına Haluk Levent’ten Yardım

Antalya’da yaşayan 23 yaşındaki Sevgi Çetinkaya, ayrıldığı sevgilisinin bıçaklı saldırısına uğradı. Ayrılığı kabul etmeyen eski sevgili genç kızı 22 kez bıçaklayarak yaraladı.

22 Kez Bıçaklanan Kadına Haluk Levent’ten Yardım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Üniversite eğitimi için Kütahya’ya giden Sevgi Çetinkaya, aynı üniversitede öğrenim gören İrfan Kansu ile flört etmeye başladı. Görüşmeye başladıktan kısa süre sonra çift Çetinkaya’nın isteği üzerine birlikteliklerine son verdi. Kansu’dan ayrılan Çetinkaya’nın başka biriyle görüştüğünü öğrenen genç adam genç kızı arayarak görüşme talep etti.

Çetinkaya, eski sevgilisi ile görüşmek istemeyince Kansu’nun ısrarları arttı. 2017 yılında AVM’den erkek arkadaşı ile ayrılan Çetinkaya Atatürk Bulvarı üzerinde eski sevgilisi Kansu’nun bıçaklı saldırısına uğradı. Genç kızı ve arkadaşlarına saldıran Kansu,  35 bıçak darbesi savurdu.

HATAY SINIRINDA YAKALANDI

Olayın ardından 22 yerinden bıçaklanan genç kız hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan kız göğsüne aldığı bıçak darbelerinden dolayı yoğun bakımda tedavi görmeye başladı. Yaşanan olayın ardından Kansu Hatay sınırında yakalanarak cezaevine gönderildi. Cezaevinden yaraladığı eski sevgilisine tehdit mesajları gönderen saldırgan kısa süre önce serbest bırakıldı.

Kansu’nun serbest bırakıldığını öğrenen Çetinkaya tahliye ile korkulu günler yaşamaya başladı. Eski sevgilisinin yeniden tutuklanması için sesini duyurmak isteyen genç kız çareyi Haluk Levent’te buldu. Ünlü şarkıcı kendi avukatını Çetinkaya’nın davası için yönlendirdi. Avukat Tugay Özcan, Mehmet Kansu’nun yeniden tutuklanması talebinde bulundu. Kansu bu talebin ardından yeniden tutuklanarak cezaevine gönderildi. Eski sevgilinin cezaevine gönderilmesi ile rahat nefes alan genç kız Haluk Levent’e desteği için teşekkür etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.