22 Kasım 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları

22 Kasım 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları bugün canlı yayınla Milli Piyango TV’de olacak. Şans oyunu tutkunları çekilişte büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamları öğrenecekler. 91 milyon 901 bin liralık devirli ikramiye tutarı bulunan Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline.com sayfasında olacak.
Takip et
22 Kasım 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çılgın Sayısal Loto’da gözler bugün talihli numaralarda olacak. Haftanın ilk büyük çekilişinde Süperstar ve Joker numaraları talihli adaylarının kazançlarını katlayacak. İşte çekiliş öncesinde bilinmesi gereken tüm detaylar…

22 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Sayısal çekilişi pazartesi günü gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

22 KASIM ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI- MİLLİ PİYANGO ONLİNE BİLET SORGULAMA EKRANI

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

7-47-48-62-69-83

JOKER: 23

SÜPERSTAR: 83

22 Kasım 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları

22 Kasım 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları22 Kasım 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.