22 Haziran Survivor 3. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık kimin?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2020, her akşam olduğu gibi bu akşam da sevenlerini inanılmaz heyecanlı bir bölüm ile karşı karşıya bırakacak! Haftanın 3. dokunulmazlık oyunu mücadelesini kim kazanacak? 3. eleme adayı kim olacak? 22 Haziran Survivor'a damgasını vuran Sercan ve Nisa gerginliğinde neler yaşanacak? Sercan ve Nisa yüzleşecek mi? Haftanın son dokunulmazlık oyununda en iyi performansı hangi yarışmacı gösterecek? Bu akşam konseyde neler konuşulacak? Survivor'da yeni eleme sistemi nasıl olacak? 115. yeni bölümde kim dokunulmazlık oyununu kazanacak? 22 Haziran 2020 Pazartesi akşamı Survivor 2020'de 3. eleme adayı kim olacak?İşte, detaylar!
Takip et
22 Haziran Survivor 3. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık kimin?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2020 14. sezonuna Ünlüler Gönüllüler konsepti ile yaptığı başarılı girişin ardından, yarışmaya Ünlüler takımının üç kişiye düşmesiyle birlikte yarışma kuralları gereği yeni bir sistem belirlenip Kırmızı ve Mavi Takım formatı ile devam edilmeye başlandı. Çeyrek final yolculuğu ise, yarışmaya yeni bir soluk getirip; bireysel performanslara önem kazandırdı.

SURVIVOR 2020 ÇEYREK FİNAL ELEME SİSTEMİ NASIL OLACAK?

Survivor 2020’de çeyrek finale kalan sekiz yarışmacı, haftanın üç günü dokunulmazlık oyunu oynayacak. Bu oyunların her birinden dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, akşamında bir isim söyleyecek ve eleme adayı çıkaracak. Bu şekilde 3 eleme adayı arasında, daha önce yapılan Büyük SMS Oylamasına göre, en az oyu alan yarışmacı Survivor 2020’ye veda edecek. Oylama sonuçları, son dörtlüye kadar geçerli olacak

22 HAZİRAN PAZARTESİ SURVİVOR DOKUNULMAZLIK KİM TAKIM KAZANDI?

Cemal Can ve Yasin arasındaki yarışta Cemal Can kazandı.

Nisa ve Berkan arasındaki yarışı ise Nisa kazandı.

Böylece Cemal Can ve Nisa kendi aralarında yarıştı.

Dokunulmazlık bir kez daha CEMAL CAN'ın oldu.

CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYIN!

Ayrıntılar geliyor.

22 HAZİRAN PAZARTESİ SURVİVOR 3. ELEME ADAYI KİM?

Üçüncü dokunulmazlığı alan Cemal Can bu defa SERCAN'ın ismini söyledi.

Böylece Evrim, Nisa ve Sercan eleme potasına girmiş oldu. Gerisi SMS'lere kaldı.

SERCAN VE NİSA ARASINDA NELER YAŞANDI? SERCAN KONSEYDE NE AÇIKLADI?

Sercan benden intikam alıyor diyen Nisa akıllarda soru işareti yarattı. Sercan bu intikam kelimesine çok kızdı ve artık bir şeyler açıklayacağını söyledi.

Sercan şaşırtan bir açıklama yaptı. Her şey tek taraflı yaşanmadı diyen Sercan, olaylara şahit olan arkadaşlarım Aycan, Aşkım var dedi. Birçok not olduğunu ama göstermek istemediğini söyledi. Bu saçma açıklamaları yapmak istemediğini ama mecbur kaldığını söyledi!

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Haftanın ilk dokunulmazlığı kazanan isimi Cemal Can Canseven olmuştu. Cemal Can eleme adayı olarak Evrim'in adını vermişti.İkinci dokunulmazlık oyununda önemli bir galibiyet elde eden Sercan'ın eleme adayı olarak verdiği isim ise dikkat çekti.

Survivor 2020'de Evrim’in ardından haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Sercan, ikinci eleme adayı olarak Nisa'nın adını verdi. Nisa, yeni haftada elenmesi için potaya girdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.