adplus-dvertising

22 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 22 Ekim Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 22.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
22 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

22 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 22 Ekim Maç Programı

22 EKİM 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:15
Chapecoense – Tombense
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:30
Tacuary – 12 de Octubre
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

01:30
O’Higgins – Cobresal
Şili Primera Ligi
Bilyoner

03:00
Deportivo Cuenca – Mushuc Runa
Ekvador Seri A 2. Etap
Bilyoner

03:30
CRB – Operario
Brezilya Serie B
Bilyoner

09:00
Newcastle Jets – Wellington Phoenix
Avustralya A Ligi
Bilyoner

09:00
WS Wanderers – Brisbane Roar
Avustralya A Ligi
Bilyoner

09:00
Gimcheon Sangmu – Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Seongnam – Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Suwon – FC Seoul
Güney Kore K-League
Bilyoner

10:00
Shimizu S Pulse – Iwata
Japonya J.League
Bilyoner

11:45
Melbourne Victory – Melbourne City
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

12:00
M.Başakşehir – Fenerbahçe
TFF Elit U19 Ligi
FB TV

13:30
Keçiörengücü – Pendikspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
Manisa FK – Ç.Rizespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 2

14:00
Braunschweig – Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

14:00
Nürnberg – Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports beIN Connect

14:00
Jahn Regensburg – Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

14:00
Lokomotif Tiflis – Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Kuala Lumpur City – Al Seeb
AFC Kupasi
Smart Spor HD, Spor Smart

14:00
Vejle – Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

14:30
Ümraniyespor – Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

14:30
Nottingham Forest – Liverpool
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

14:30
Hearts – Celtic
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus

15:00
Rayo Vallecano – Cadiz
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
Qabala – Kapaz
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:00
Slavia Mozyr – Arsenal Dzyarzhynsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:00
Brescia – Venezia
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Como – Benevento
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Frosinone – Bari
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Reggina – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Spal – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Sudtirol – Parma
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Fenerbahçe – Galatasaray
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
FB TV

15:30
F.Amager – Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Dornbirn – Sturm Graz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Horn – St.Polten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Kapfenberg Bulls – BW Linz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Salernitana – Spezia
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

16:00
Altay – Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Al Fujairah – Bani Yas
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Khorfakkan – Dubai
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Landskrona – Eskilstuna United
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Östers – Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Östersunds – Trelleborgs
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Lokomotiv Zagreb – ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Amiens – St. Etienne
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

16:00
Bravo – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Mikulas – Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

16:00
Michalovce – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

16:00
Ruzomberok – Banska Bystrica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

16:00
Zilina – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi

16:00
Asane – Bryne
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Fredrikstad – Brann
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
KFUM Oslo – Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Mjondalen – Grorud
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Ranheim – Raufoss
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Sandnes – Stabaek
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Skeid – Kongsvinger
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Sogndal – Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Stal Mielec – Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:30
Augsburg – Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

16:30
B.Dortmund – Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

16:30
Freiburg – Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

16:30
Hoffenheim – Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

16:30
B.Leverkusen – Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

17:00
Trabzonspor – Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Rotherham – Hull City
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

17:00
Dila Gori – Dinamo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Everton – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 2

17:00
Manchester City – Brighton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Kilmarnock – Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Motherwell – Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Glasgow Rangers – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
St.Mirren – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Kortrijk – Westerlo
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Kopenhag – FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Voluntari – Chindia Targoviste
Romanya Liga 1
Bilyoner

17:00
Akranes – Vestmannaeyjar
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

17:00
Leiknir – Keflavik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

17:00
Genk U23 – Beerschot
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Slovan Liberec – Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Pardubice – Brno
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Sigma Olomouc – Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:15
Valladolid – Real Sociedad
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Villarreal B – Andorra
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:15
Ternana – Genoa
İtalya Serie B
Bilyoner

17:30
Sumqayıt – Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:30
Famalicao – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
Feyenoord – Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:00
Montpellier – Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

18:00
TSV Hartberg – WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Rapid Wien – A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Salzburg – Sturm Graz
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:10
Varazdin – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Legia Varşova – Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:00
Milan – Monza
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Denizlispor – Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Al Nasr – Al Ain
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Ham Kam – Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Odds BK – Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Atromitos – Volos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Young Boys – Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Bellinzona – Yverdon
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

19:00
Schaffhausen – Lausanne Ouchy
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

19:15
Mechelen – KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner

19:15
St.Truiden – Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner

19:30
Monchengladbach – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
Valencia – Mallorca
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Chelsea – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:30
Panetolikos – Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Alaves – Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Mirandes – Huesca
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:45
RKC Waalwijk – Ajax
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

20:00
Fenerbahçe – M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Estoril – Braga
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

20:00
Bordeaux – Annecy
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Caen – Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Grenoble – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Guingamp – Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Niort – JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Paris FC – Laval
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Pau – Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Sochaux – Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Viktoria Plzen – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

21:00
Rakow Czestochowa – Korona Kielce
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:00
Dordrecht – NAC Breda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Maastricht – Den Bosch
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Anderlecht U23 – Dender
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:00
CSD Macara – LDU Quito
Ekvador Seri A 2. Etap
Bilyoner

21:15
Municipal – San Martin
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:15
Maribor – Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:30
Arminia Bielefeld – St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 3

21:30
Luzern – Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Fiorentina – Inter
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

21:45
St.Gilloise – Club Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner

21:45
Craiova – Hermannstadt
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:00
Marsilya – Lens
Fransa Ligue 1
Bilyoner

22:00
Real Madrid – Sevilla
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

22:00
Vitesse – FC Emmen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
Ibiza – Levante
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:30
Bragantino – Atletico PR
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:30
Sporting – Casa Pia
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

22:30
Bahia – Vila Nova
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:30
Ituano – Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:30
Londrina – Sport Recife
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:30
Vasco Da Gama – Criciuma
Brezilya Serie B
Bilyoner

23:00
Ameliano – Resistencia
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:00
Valur – Breidablik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

23:30
Ayacucho – Alianze Lima
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:30
Nublense – Huachipato
Şili Primera Ligi
Bilyoner

23:30
Emelec – Tecnico Universitario
Ekvador Seri A 2. Etap
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.