adplus-dvertising

21 Ocak 2023 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 21 Ocak Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 21 Ocak Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 21.01.2023 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
21 Ocak 2023 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 21 Ocak Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

21 OCAK 2023 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:00
Magallanes – O’Higgins
Şili Primera Ligi
Bilyoner

00:15
Sporting – Vizela
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

02:30
Union Espanola – Nublense
Şili Primera Ligi
Bilyoner

06:00
Mazatlan – Santos Laguna
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

06:10
Tijuana – Tigres
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

09:00
Western United – Sydney FC
Avustralya A Ligi
Bilyoner

11:45
Brisbane Roar – Melbourne City
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

13:30
Erzurumspor – Göztepe
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
Bandırmaspor – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports 2

14:00
Derince Bld. – Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Akhisarspor – Yıldırımspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:30
Perth Glory – Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

15:30
Liverpool – Chelsea
İngiltere Premier Lig
İçtimai TV, Bein Sports 3

16:00
Gençlerbirliği – Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Kasımpaşa – M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Rayo Vallecano – Real Sociedad
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

16:00
Benevento – Genoa
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Como – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Modena – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Parma – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Reggina – Ternana
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Spal – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Venezia – Sudtirol
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Verona – Lecce
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

17:00
Osijek – Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

17:30
Bochum – Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 4, beIN Sports Tod TV

17:30
E.Frankfurt – Schalke 04
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

17:30
Stuttgart – Mainz
Almanya Bundesliga
beIN Sports Tod TV

17:30
Union Berlin – Hoffenheim
Almanya Bundesliga
beIN Sports Tod TV, Tivibu Spor 1

17:30
Wolfsburg – Freiburg
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, beIN Sports Tod TV

17:30
Chambery – Lyon
Fransa Kupası
beIN Sports Tod TV

18:00
Bournemouth – Nottingham Forest
İngiltere Premier Lig
beIN Sports Tod TV

18:00
Leicester City – Brighton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

18:00
Southampton – Aston Villa
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

18:00
West Ham – Everton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

18:00
Zulte Waregem – Westerlo
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Mioveni – Petrolul
Romanya Liga 1
Bilyoner

18:00
OFI Crete – Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:00
RWDM – Deinze
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

18:15
Espanyol – Real Betis
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

18:15
Cittadella – Cagliari
İtalya Serie B
Bilyoner

18:15
Malaga – Burgos
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:15
Ponferradina – Eibar
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:30
Paços Ferreira – Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:30
Dordrecht – SC Telstar
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

19:00
Altay – Pendikspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Galatasaray – Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:30
Dinamo Zagreb – ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Salernitana – Napoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

20:00
Luzern – FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Toulouse – Ajaccio
Fransa Kupası
beIN Sports Tod TV

20:00
Les Herbiers – Reims
Fransa Kupası
Bein Sports Max 1

20:15
Mechelen – Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner

20:15
Oostende – Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner

20:30
Köln – Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 1

20:30
Crystal Palace – Newcastle
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

20:30
Atletico Madrid – Valladolid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

20:30
Granada – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:45
NEC Nijmegen – FC Emmen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Botosani – Uni. Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:00
Aris – Volos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:00
Santa Clara – Benfica
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

22:00
Libya – Etiyopya
Afrika Uluslar Şampiyonası
Bilyoner

22:00
Mozambik – Cezayir
Afrika Uluslar Şampiyonası
Bilyoner

22:00
Cambuur – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
PSV – Vitesse
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
Dender – Virton
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:30
Grasshoppers – Young Boys
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

22:45
Fiorentina – Torino
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:45
St.Gilloise – Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner

22:45
Strasbourg Koenigshoffen – Angers
Fransa Kupası
Bein Sports 4

23:00
Sevilla – Cadiz
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

23:00
Sporting Cristal – AD Cantolao
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

23:00
RKC Waalwijk – G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

23:00
Alaves – Racing Santander
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:30
Guimaraes – Porto
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.