21 Mayıs Survivor 83. bölüm fragmanı yayınlandı: Şaklaban çok!

TV 8'in sevilen yarışması Survivor çeyrek finale doğru gidiyor. Adaların birleşmesi ile ortalık karıştı diyebiliriz. Adaların birleşmesine rağmen hala takımların ayrı oluiu ilginç dakikalar yaşanmasına neden oluyır. Peki Survior 82. bölümde neler yaşandı? Survivor 21 mayıs perşembe anlat bakalım oyununun oynandığı 83. bölümde neler olacak ayrıntılar haberimizde.

21 mayıs perşembe akşamı Survivor’da anlat bakalım heyecanı yaşanacak. Adaların birleşmesine en çok Evrim sevindi, Nisa ise üzülen yarışmacı oldu.

Adaların birleşmesi ile Evrim, bir anda ünlüler tarafına geçip dedikodulara başladı!

21 Mayıs Survivor 83. bölüm fragmanı yayınlandı: Şaklaban çok!21 Mayıs Survivor 83. bölüm fragmanı yayınlandı: Şaklaban çok!

SURVİVOR 82. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Adaların birleşmesiyle ilginç tartışmalara sahne olacak Survivor tüm heyecanı ile devam ediyor.

Çarşamba akşamı yayınlanan bölümde erzak ödülü üçün yarışıldı ve kazanan Gönüllüler oldu. Pastırma, bulgur, peynir, patates kazandıkları erzak oldu.

Daha sonra bireysel sembol oyunu oynandı ve Nisa -Ardahan kazandı. Nisa pide yemek için Cemal Can’ı, Ardahan ise Evrim’i seçti.

21 Mayıs Survivor 83. bölüm fragmanı yayınlandı: Şaklaban çok! 21 Mayıs Survivor 83. bölüm fragmanı yayınlandı: Şaklaban çok!21 Mayıs Survivor 83. bölüm fragmanı yayınlandı: Şaklaban çok!

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı