adplus-dvertising

21 Kasım 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 21 Kasım Maç Programı- Dünya kupası maç takvimi

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 21 Kasım Pazartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 21.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, 2022 Dünya kupası maç takvimi, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
21 Kasım 2022 Pazartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 21 Kasım Maç Programı- Dünya kupası maç takvimi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

21 KASIM 2022 PAZARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

16:00
İngiltere – İran
2022 Dunya Kupasi
TRT 1

19:00
Senegal – Hollanda
2022 Dunya Kupasi
TRT 1

20:00
Altay – Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

22:00
ABD – Galler
2022 Dunya Kupasi
TRT Spor

23:00
Mirandes – Cartagena
İspanya La Liga 2
Bilyoner

2022 DÜNYA KUPASI MAÇ PROGRAMI

20 Kasım Pazar

19.00 Katar – Ekvador / TRT 1

21 Kasım Pazartesi

16.00 İngiltere – İran / TRT 1

19.00 Senegal – Hollanda / TRT 1

22.00 ABD – Galler / TRT SPOR

22 Kasım Salı

13.00 Arjantin – Suudi Arabistan / TRT 1

16.00 Danimarka – Tunus / TRT 1

19.00 Meksika – Polonya / TRT 1

22.00 Fransa – Avustralya / TRT SPOR

23 Kasım Çarşamba

13.00 Fas – Hırvatistan / TRT 1

16.00 Almanya – Japonya / TRT 1

19.00 İspanya – Kosta Rika / TRT 1

22.00 Belçika – Kanada / TRT 1

24 Kasım Perşembe

13.00 İsviçre – Kamerun / TRT 1

16.00 Uruguay – Güney Kora / TRT 1

19.00 Portekiz – Gana / TRT 1

22.00 Brezilya – Sırbistan / TRT 1

25 Kasım Cuma

13.00 Galler – İran / TRT 1

16.00 Katar – Senegal / TRT 1

19.00 Hollanda – Ekvador / TRT 1

22.00 İngiltere – ABD / TRT 1

26 Kasım Cumartesi

13.00 Tunus – Avustralya / TRT 1

16.00 Polonya – Suudi Arabistan / TRT 1

19.00 Fransa – Danimarka / TRT 1

22.00 Arjantin – Meksika / TRT 1

27 Kasım Pazar

13.00 Japonya – Kosta Rika / TRT 1

16.00 Belçika – Fas / TRT 1

19.00 Hırvatistan – Kanada / TRT 1

22.00 İspanya – Almanya / TRT 1

28 Kasım Pazartesi

13.00 Kamerun – Sırbistan / Al Janoub Stadyumu / TRT 1

16.00 Güney Kore – Gana / Eğitim Şehri Stadyumu / TRT 1

19.00 Brezilya – İsviçre / 974 Stadyumu / TRT 1

22.00 Portekiz – Uruguay / Lusail Stadyumu / TRT 1

29 Kasım Salı

18.00 Ekvador – Senegal / Uluslararası Khalifa Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Hollanda – Katar / Al Bayt Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Galler – İngiltere / Ahmed bin Ali Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 İran – ABD / Al Thumama Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

30 Kasım Çarşamba

18.00 Avustralya – Danimarka / Al Janoub Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Tunus – Fransa / Eğitim Şehri Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Polonya – Arjantin / 974 Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Suudi Arabistan – Meksika / Lusail Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

1 Aralık Perşembe

18.00 Hırvatistan – Belçika / Ahmed bin Ali Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Kanada – Fas / Al Thumama Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Japonya – İspanya / Uluslararası Khalifa Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Kosta Rika – Almanya / Al Bayt Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

2 Aralık Cuma

18.00 Gana – Uruguay / Al Janoub Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Güney Kore – Portekiz / Eğitim Şehri Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Sırbistan – İsviçre / 974 Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Kamerun – Brezilya / Lusail Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

Şampiyonada, gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar, adlarını son 16 turuna yazdıracak.

3 Aralık Cuma-6 Aralık Salı

Son 16 Turu (8 maç) / TRT 1

9 Aralık Cuma-10 Aralık Cumartesi

Çeyrek final (4 maç) / TRT 1

13 Aralık Salı-14 Aralık Çarşamba

Yarı final (2 maç) / TRT 1

17 Aralık Cumartesi

Üçüncülük maçı / TRT 1

18 Aralık Pazar

FİNAL / TRT 1

atv
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.