2021 TikTok Hediye Fiyatları, Tiktok Hediye Puanı Hesaplama

Dünyanın en etkileyici uygulamalarından biri olan Tik Tok uygulaması, kullanıcılara hediye puanları da sunuyor. Tik Tok hesabı olan ve video paylaşan kişiler, takipçilerinden aldıkları puanları paraya çevirerek para kazanabilirler. Peki Tiktok’ta en pahali hediye hangisi, Tiktok’ta unicorn ne kadar, Tiktok spor araba ve ayıcık ne kadar? Tiktok şato kaç lira? Tiktok 1000 hediye Puanı Kaç TL,?
Takip et
2021 TikTok Hediye Fiyatları, Tiktok Hediye Puanı Hesaplama
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tik Tok uygulaması, kullanıcıların eğlendiği ve para kazandığı uygulamalardan biridir. Tik Tok’ta para kazanmak için bir hesabınızın olması, o hesaptan video paylaşmanız ve abonelerden bonus puan almanız gerekir. Bir Tik Tok kullanıcısı ne kadar çok puana sahipse, o kadar çok para kazanacaktır.

2021 Tiktok Hediye Fiyatları Ne Kadar?

TikTok hediye puanlarını ve TikTok hediyelerinin fiyatı için yaptığımız hesaplama içeriğimizin devamında yer almaktadır. Popüler hesapların ne kadar para kazandığını öğrenmek için bu listeyi kullanabilirsiniz.

Böylece TikTok, hediyelerin %60’ını düşüyor. TikTok bağışın %60’ını kendisi için alır ve geri kalanını çıkartma hediyesini kazanan hesaba aktarır.

Tiktok Hediye Fiyatları Tablosu 2021 (TAM LİSTE)

TikTok hediye fiyat listesinde alış fiyatı ve satış fiyatı eksi Türk Lirası olarak gösterilir. İndirimli para iadeleri yüzde farkını yansıtacağından, jeton şeklinde toplanan hediye çıkartmalarının değeri gösterilir.

Bunlar aynı biletler veya değerlerdir ve çıkartma hediyeleri doğrudan TikTok hesabınıza aktarılmaz. Hediyeler duvarda, cüzdan alanında saklanır.

Buraya bakarsanız, tutar 10.000’e ulaştığında TikTok ödeme yöntemlerini kullanarak bağış ve hediyeleri nakit hesabınıza aktarabilirsiniz. Para Hesaplama TikTok Hediye Puanları ve TikTok Hediye Listesi bu şekilde hesaplanır ve farklı TL tutarları alacaklandırılmamalıdır.

2021 TikTok Hediye Fiyatları, Tiktok Hediye Puanı Hesaplama 2021 TikTok Hediye Fiyatları, Tiktok Hediye Puanı Hesaplama 2021 TikTok Hediye Fiyatları, Tiktok Hediye Puanı Hesaplama 2021 TikTok Hediye Fiyatları, Tiktok Hediye Puanı Hesaplama

Tiktok Canlı Yayın Hediye Fiyatları

Tiktok hediye fiyatları nedir? Soru şu şekilde cevaplanabilir: Tik Tok kullanıcıları, platformda yayınlanan videolar için ücretsiz video alma hakkına sahiptir. Yayınlanan videolara ek olarak, aboneler için bonus puanlar toplayabilirsiniz.

TikTok’taki her galibiyet belirli bir limitle sınırlandırılmıştır. Puanlardaki artış hisse başına 100 ile 1000 arasında değişiyor. Canlı yayınlardan para kazanmak isteyen TikTok kullanıcılarının yayın başına en az 1000 abonesinin olması gerekir. Aboneler tarafından gönderilen hediyelerden ve 1000 veya daha fazla abonenin katıldığı şovlardan para kazanabilirsiniz.

Tiktok 1000 İzlenme Kaç TL?

Tiktok’tan gelir elde eden bir çok fenomen bulunmaktadır. Bununla beraber herkes kaç izlenmede kaç TL para kazanıldığını merak etmektedirler. 1000 takipçiye ve izlenmeye ulaşmayan keş para kazanamaz.

Araştırmalarımızın sonucunda, 1000 izlenmeye tiktoktan 100-200 dolar kazanarak 1.450 TL gb bir kazanç elde edilmektedir. 1.000.000 izlenmeye 1.100 dolar yan 7.700 gb bir kazanç elde edebilirsiniz.

TikTok Kaç Takipçide Para Veriyor?

Tiktok’ta 1.000 takipçiden sonra canlı yayın hakkınız, hediye puan toplama ve para kazanma, haklarınız ortaya çıkar. Bununla beraber sponsor bularak da hemen takipçilerinizi artırabilirsiniz.

Ancak sponsorlar bularak aboneleriz artırabilir  para kazanabilirsiniz. Sponsorluk haklarınız ve mavi tik için en az 50.000 abonenizin olması gerekir. Ardından sponsorlarınız ve takipçilerinizle istediğiniz kadar yayın açabilir, hediye toplayarak hediye puan kazanablrsnz

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açarım?

Tiktok uygulamasında ve hesabınızda oturum açın. Ortada ekranın alt kısmında bir çarpı işareti var.
Açılan sayfanın altında 60’lar, 15’ler gibi seçenekler göreceksiniz. Hemen bağlanırsanız metni canlı olarak göreceksiniz. Üstüne tıkla.

Açılan sayfayı aşağı kaydırın. Alt kısımda Canlı Akışı BAŞLAT düğmesini göreceksiniz. Üzerine tıklamak canlı bir akış ve 3’ten bir geri sayım açacaktır.
Bunu yaptığınızda, canlı akışa başlayabileceksiniz. Ancak, canlı yayına başlamadan önce kontrol etmeniz gereken birkaç şey var. Örneğin, kameranın açısını ayarlayın veya internetin çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

TikTok Canlı Yayına Başkası Nasıl Alınır?

CANLI YAYIN BAŞLAT butonuna bastıktan sonra 3’te geri sayım başlar. Bu arada ekranın alt kısmında canlı yayın hakkında bilgilendirici yazılar görüntülenir. Bu yazıtların altında, ekranın sol alt köşesinde bir sonsuzluk veya geçmeli bileklik simgesi belirecektir. Bu sembol, başka birini canlı yayına davet etmek için kullanılan bir simgedir. Konuk olarak canlı yayına davet ettiğiniz kişi davetinizi kabul ederse canlı yayına da katılır.

Tiktok’ta Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

Bir Tiktok hesabınız varsa, canlı akışı izlemek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

Canlı akış profilinize gidin ve profil resminize tıklayın.
Profil fotoğraflarınızın etrafında pembe bir halka göreceksiniz. Tiktok videolarının canlı akışına tıklarsanız, canlı akışı izleyeceksiniz.
Tiktok’ta canlı yayın izlemek oldukça kolaydır.

Canlı Yayın Açarak Para Kazanma

Canlı performansınız izleyiciler tarafından beğenildiğinde, izleyiciler size hediyeler gönderecek ve sokak sanatçılarına bağış yapacak. Size gönderilen hediyeler cüzdanınızda elmas şeklinde birikecek ve elmasların dolar karşılığı cüzdanınızda görüntülenecektir. Bu parayı çektiğinizde cari dolar kuru TL’ye çevrilecek ve ödemeniz TL olarak yapılacaktır.

Bu sistem aynı zamanda hediye gönderme kısmına da sahiptir. Size hediye gönderen kişilerin jeton satın alması gerekir. Jeton satın aldıktan sonra, jeton karşılığında hediyeler seçer ve onları canlı olarak gönderir.

Bu sistemde biri ödüyor ve biri kazanıyor. Ancak bu ödeme zincirinde ödeme birimleri her aşamada değişmektedir.

Jetonlar TL karşılığında satın alınır. TL jetonlarının sayısı, dolar döviz kuruna bağlı olarak zaman zaman güncellenir.

Jeton karşılığında hediyeler alın.

Alınan hediyeler elmasa dönüştürülür.

Elmaslar dolara çevrilir.

Birikmiş parayı dolar olarak öderseniz Türk lirası olarak ödenecektir.

Bu kadar çok birimle, doğal olarak bir madeni parada kaç TL olduğunu, bir madeni parada kaç elmas olduğunu, bir pırlantada kaç TL olduğunu merak ediyorsunuz.

Tiktok Hediye Puanı Hesaplama 2021

TikTok uygulaması üzerinden birçok hediye gönderilebilir. Liste halinde yayınlanan hediyelerden teslimat yapılabilir. Bir TikTok kullanıcısının hediyeleri nakde çevirmek için en az 10.000 elmasa sahip olması gerekir. TikTok Hediye Puanlarını nasıl hesaplarım? Soru şu şekilde cevaplanabilir: TikTok Hediye Puanlarını hesaplamak için önce gönderilen hediyeleri görüntülemelisiniz. Her hediye türü farklı puanlar içerir. Tik Tok uygulaması, ücretsiz hizmetlerin yüzde 60’ını düşürüyor.

TikTok kullanıcılarının uygulamada belirlenen sınırı aşması durumunda, hediye puanları uygulamada kayıtlı hesaplarına nakit olarak ödenecektir. TikTok kullanıcısı, uygulama hesabına yatırılan parayı banka hesabına dilediği zaman aktarma hakkına sahiptir.

Tiktok 1 Hediye Puanı Kaç TL

Tiktokta hediye puanı, jeton olarak ifade edilmektedir. Tiktok hediye puanı 0,96 kuruş üzerinden alınabilir. Bu nedenle kullanıcıların tiktok 1 hediye puanı için 0,96 ödemesi gerekir.

Tiktok’ta Jeton Ne Kadar? (TL)

2021 TikTok Hediye Fiyatları, Tiktok Hediye Puanı Hesaplama

TikTok Lale Fiyatı Nedir?

Hediye edenin hesabından 200 jeton eksiliyor ve yaklaşık fiyatı 23₺ oluyor. Hediyeyi alana 10₺ olarak gider.

TikTok Oud Hediyesi Ne Kadar?

Hediye edenin hesabından 300 jeton eksiliyor ve yaklaşık fiyatı 36₺ oluyor. Hediyeyi alana 15₺ olarak gider.

Tiktok Yat Fiyatı Kaç TL?

Diğer hediyelerden biraz daha maliyeti olan yat, jeton olarak 7499 jetondur. Yat hediyesini satın alana 850₺ olarak hesabından çıkar. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 350₺ olarak hesabında gözükür.

Tiktok Altın Spor Araba Fiyatı?

En pahalı tiktok hediyesi olan Altın Spor Araba, jeton olarak 29.999 jetona eş geliyor. Hediye eden kişiye toplam maliyeti 3200₺ geliyor. Hediyeyi alan kişiye hesabında 1300₺ olarak görebilir. Ayrıca bu hediye çok nadir yapılır.

2021 TikTok Hediye Fiyatları, Tiktok Hediye Puanı Hesaplama

Tiktokta En Pahalı Hediye Hangisi?

Spor Araba
Para Yağmuru
Yat
Görkemli Şato
Unicorn

Tiktok’ta Görlemli Şato Kaç Lira?

Görkemli şato fiyatı 1900 TL’ye gelir. Alan kişi 900TL kazanır.

Tiktok Yüzük Ne Kadar?

300 Tiktok jeton karşılığında alabilirsiniz. Değeri 28 Türk Lirasıdır. Hediye edilen kullanıcının hesabına 12 TL aktarılır.

Tiktok Ayıcık Kaç TL?

100 jetona TikTok’tan alınır. 9,60 TL fiyatındadır. 4,3 TL gönderilen kişiye verilmektedir.

Unicorn Tiktok Hediyesi Ne Kadar?

5000 tiktok jetonu ile alınır. 480 TL eder. 200 TL hediye puanı kazanan hesaba aktarılmaktadır.

Tiktok Gül Kaç TL?

Gül canlı yayınlarda atılan en çok hediyelerden biridir. Fiyatının az olması bu kadar kullanılmasının temel nedenlerindedir. Tiktok gül fiyatı 0,25₺ denk geliyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 0.10₺ olarak gider. Bunun nedeni %60’lık bir kesintidir.

Tiktok Asa Fiyatı Kaç TL?

Asa, jeton olarak 150 jetondur. Fiyatı 17₺ olarak biliniyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 7₺ olarak gidiyor.

TikTok Öpücük Kaç TL?

Öpücük Fiyatı, 17₺ gelir. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 7₺ kazanabilir. Jeton olarak 150 jeton hesabınızdan eksilir.

TikTok Nazar Boncuğu Hediyesi Ne Kadar?

Nazar boncuğu, 5 jetondur. Hediyeyi satın alanın hesabından 5 jeton eksilir. Yaklaşık fiyatı 0.48₺ denk geliyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 0.20₺ olarak gider.

Tiktok 100k Hediye Puanı Kaç TL?

Tiktok 100K hediye puanı kaç TL sorusuna geçmeden önce dilerseniz Tiktok hediye puanı hesaplamanın nasıl olacağından bahsedelim. Tiktok 1 hediye puanı için kullanıcısına 0,96 kuruş üzerinden satışını yapmaktadır. Ancak Tiktok kullanıcısının kazandığı hediye puanlarının %60’ı kesilerek kullanıcının hesabına aktarılmaktadır. Dolayısıyla Tiktok 100k Hediye Puanı hesaplaması şu şekilde olacaktır.

100k* 0,96 = 96.000 TL
96.000* %60 = 57.600
96.000- 57.600 = 38 bin 400 lira edecektir.
Tiktok 1k Hediye Puanı Kaç TL

Yukarıdaki hesaplamadan hareketle; 1k hediye puanı için Tiktok kulllanıcısı 960 tl ödeme yapmaktadır. 960 lira ödemenin %60’ı Tiktok tarafından kesilir. Bu sebeple kullanıcının hesabına Tiktok, 384 lirayı hesabına aktarır.

Tiktok Hangi Hediye Kaç Para?

Kullanıcılar TikTok’un bağış özelliğini kullanarak videolarına veya canlı yayınlarına çıkartma ekler. Bu etiketleri tıklayan kişiler bağış sayfalarına yönlendirilecek. Sayfada görünen ekranda isteğe bağlı olarak bağış yapılacak kuruluşlar seçilip aktarılabilmektedir. Tiktok hediye puanları hesaplanırken Tik-Tok hediye fiyatları gerçek değerlerdir.

TikTok Hediye Kutusu

Madeni paraları aldıktan sonra hediye alabilirsiniz. Hediye göndermek için videonun altındaki “Hediye Kutusu” butonuna tıklayabilirsiniz. Hediye kutusunu gönderdikten sonra bakiyenizi kontrol etmek isterseniz, “Ayarlar ve Gizlilik” bölümündeki “Bakiye” seçeneğine tıklayarak bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

Tiktok Puan Hesaplama 2021 Tiktok Para Hesaplayıcı

TikTok Para genellikle bir gecede görünmez. Bu nedenle, bu hedefe ulaşmak için sürekli çalışmaya ve ilerlemenizi takip etmek için doğru araçlara ihtiyacınız var. İlerlemenizi izlemek ve TikTok profilinizde hangi içeriğin en iyi performansı gösterdiğini belirlemek için Exolyt gibi analiz araçlarını kullanmanızı öneririz. Bu şekilde çabalarınızı düzene sokabilir ve çok daha hızlı ve daha kolay bir TikTok etkileyicisi olabilirsiniz.

TikTok Para Çekme

TikTok da kazanılan hediyeler hesabınızda bakiye bölümünde görünür. Burada şayet siz jeton almışsanız, satın alınan jeton Altın Bakiyesi kısmında, şayet size gelen hediyeler var ise de Canlı Hediyeler kısmında görülür. CANLI Hediyeler kısmında ise Bakiye, Bugünün elmasları ve Toplam Elmaslar şeklinde kazanılan hediyeler görünmektedir. En altta ise Para çek tuşu bulunmaktadır. Şayet para çekme koşullarını karşılıyor iseniz PayPal hesabınıza giriş yapmanız ve nakde çevirmek istediğiniz tutarı seçmeniz istenir. Talebiniz TikTok tarafında incelendikten sonra ise ödeme işleme konulur. PayPal hesabınıza para ödeme işlemi 15 iş günü kadar sürmektedir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.