2020 ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı

1-2 Şubat 2020 tarihlerinde düzenlenen ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları erişime açıldı. ATA AÖF sonuçları kısa süre önce OBS sisteminden öğrencilerin erişimine açıldı
Takip et
2020 ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim fakültesinde eğitim hayatlarını sürdüren öğrenciler ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçlarını bekliyordu ve ATA AÖF sonuçları Atatürk Üniversitesi’nin sitesi üzerinden ilan edildi. ATA AÖF sonuçlarını öğrenmek için haberimizdeki bağlantıdan faydalanabilirsiniz. İşte ATA AÖF final sınavı sonuçları ve detaylar…

Öğrenciler günlerdir ATA AÖF bütünleme sonuçlarını bekliyordu ve müjdeli haber geldi. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin geçtiğimiz hafta girdikleri ATA AÖF sonuçları açıklandı. ATA AÖF sonuçları kısa süre önce “https://obs.atauni.edu.tr/” adresinden öğrencilerin erişimine açıldı. Sonuçları öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

ATA AÖF SONUÇLARI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

BÜTÜNLEME SINAV SONUÇLARINA NASIL ULAŞILACAK?

ATA AÖF sınav sonuçlarını ATA AÖF OBS (Öğrenci Bilgi Sistemi) girişi yaparak öğrenebilirler.

Öncelikle Öğrenci Bilgi Sistemi’nin https://obs.atauni.edu.tr/ internet adresine girilmesi gerekmektedir. Ardından Öğrencinin T.C. Kimlik No ve Parola bilgilerini girdikten sonra ATA AÖF OBS sistemine giriş yapılabilmektedir.

Üniversite tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Değerli Öğrencilerimiz,

Bütünleme Sınavı sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 12 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 23:59’a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacaktır.

Bilgilerinize sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.