20 Yaşındaki Melek, Ölümüyle Yakınlarını Kahretti

Babasının kullandığı otomobilin kaza yapması sonucu ağır yaralanan üniversiteli Melek, yaşam savaşını kaybederek iyileşir umuduyla bekleyen yakınlarını kahretti.

Karabük’te 21 Haziran’da babasının kullandığı otomobilin kaza yapması sonrası ağır yaralanan ve o tarihten beridir yoğun bakımda yaşam savaşı veren 20 yaşındaki Melek Benli, bu sabah hayata gözlerini yumdu. Melek’in ölümü, iyileşir umuduyla bekleyen yakınlarını kahretti.

Yaklaşık 15 gün önce Mehmet Benli’nin kullandığı otomobil, bir anlık dikkatsizlik sonucu kontrolden çıkarak duvara çarparak durabilmişti. Korkunç kazada baba, eşi ve 20 yaşındaki kızları Melek ağır yaralanmıştı. Kaza sonrası hastaneye kaldırılan yararılar, o tarihten beridir yoğun bakımda tutuluyordu. Aile üyelerinin endişeli bekleyişi devam ederken bu sabah Melek’ten acı haber geldi. Daha önce kalbi duran ve doktorların müdahalesiyle yeniden çalıştırılan Melek, bu sabah yeniden fenalaştı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı. Melek’le birlikte yoğun bakımda tutulan anne ve babanın durumu da ciddiyetini koruyor.

ENDİŞELİ BEKLEYİŞ HÜSRANLA BİTTİ

Olay sonrası aile üyelerinden gelecek iyi haberi bekleyen yakınları, Melek’in ölüm haberi üzerine adeta yıkıldı. Okuduğu üniversiteden bu yıl mezun olan Melek’ten gelecek iyi haberi bekleyen arkadaşları da büyük üzüntü yaşadı. Henüz ömrünün baharında hayattan kopan Melek’in cenazesi yarın defnedilecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı