adplus-dvertising

20 yaşındaki genç annesi ve arkadaşına veda mesajı yazıp intihar etti!

Şırnak’ın Uludere ilçesine bağlı Andaç köyünde 20 yaşındaki genç, annesine ve arkadaşlarına iki veda mesajı gönderdikten sonra 35 metre yükseklikteki kayalıklardan atlayıp intihar etti. Gencin annesine gönderdiği mesajda, “Bağışla beni güzel annem. Kokunu içime çekemeden kardeşlerimle, arkadaşlarımla vakit geçirmeden göçüp gittim annem” ifadelerini kullanması yürekleri paramparça etti.
Takip et
20 yaşındaki genç annesi ve arkadaşına veda mesajı yazıp intihar etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uludere ilçesine bağlı Andaç köyünde yaşanan olayda, iddiaya göre, markete gidip çerez ve içecekler alıp arkadaşlarıyla son defa vakit geçirdikten sonra yanlarından ayrılan A.E (20), ilk önce annesiyle alakalı mesaj yazdı.

“BAĞIŞLA BENİ GÜZEL ANNEM”

Genç, annesi için yaptığı paylaşımda, “Bağışla beni güzel annem. Ben dağı tepesine çıkarken güldüm… Aklıma sen geldin anne. Hava hafif serin içim ise bir o kadar derin. Sonra yaktım bir iki sigara içe içe açtım içime derin yara. Şu Şekilde bir oturup izledim anne, Yarma’nın manzarasını… Sigaram bitti ve ayağa kalktım. Açtım kollarımı bir ah çektim. Yarma’nın rüzgârı öyle sert öyle derin esiyordu ki… Adeta bana toprağın kokusunu getiriyordu anne. Kısacası benim güzel annem; Yarma’ya doyamadan kokunu içime çekemeden kardeşlerimle, arkadaşlarımla vakit geçirmeden göçüp gittim annem…” ifadelerini kullandı.

20 yaşındaki genç annesi ve arkadaşına veda mesajı yazıp intihar etti!

“YAŞADIKLARIM YAŞIMDAN BÜYÜK OLDU”

20 yaşındaki genç, arkadaşları için de, “Ölümün yaşı yoktur. Şuanda dersiniz daha yaşın kaç. Yaşıma bakmayın siz. Yaşadıklarım yaşımdan daha büyük oldu. Onun için bu gece son gecem. Arkadaşlarımla birlikte güzel bir gece yaşadım. Sonra son durağa geldim. Herkes her şey gözümün önünde akıyor. Aşağıda arkadaşlarımın kahkaha sesleri geliyor. Tabii bu son satırlarımı okuyacaklar birazdan ve o zaman iş işten geçmiş olacak. Şuanda belki hepiniz beni dinleme isterdiniz ama ben gittikten sonrabunun pek yararı olmayacak. İnsanları sağken sahiplenin, dinleyin. Her şeyi bıraktım öyle çıktım buraya çoğu zaman arkadaşlarla buraya gelirdik, konuşurduk, gülerdik ama bu sefer tekim. Ve yaşam benim için birazdan son bitecek. Benim de son satırlarım ve maceram. Hoşça kal güzel köyüm.” paylaşımını yaptı.

20 yaşındaki genç annesi ve arkadaşına veda mesajı yazıp intihar etti!

İNTİHAR ETTİ

Daha sonra ikinci mesajı yazan ve bunlar arkadaşlarına atan A.E, çıktığı kayalıklardan atlayarak intihar etti. Olayla alakalı inceleme başlatıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.