20 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ev ödülünü hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor 2020'de ödül oyunu heyecanı yaşanıyor. Ünlü isimin evine ve annesinin belirlediği yemek ödülünü kazanan takım belli oldu. 20 Nisan ödül oyunu kim kazandı? Ödül oyunununda ödül neydi? Survivor ödül oyunundaki ev kimin? Dünyaca ünlü sanatçı kim? Survivor 2020'de yarışmacıların kazandığı ev kimin? Barış ve Yasin neden kavga etti? SMS oyları belli mi? Evin videosu ve yarışmanın ayrıntıları haberimizde..

Tv8 ekranlarında bu akşam yeni bölümü ile yayında olacak olan Survivor 2020’de 20 Nisan ödül oyununu kimin kazandığı merak edilirken yarışmacıların evine gittiği dünyaca ünlü kişinin kim olduğu merak ediliyor. Acun Ilıcalı’nın sunumu ile yayında olan yarışmada herkesin merakla beklediği Barış ile Yasin kavgası bu akşam ki bölümde yaşanıyor.


CANLI HABER BAĞLANTISINI TIKLAYARAK ANLIK DEĞİŞİMİ GÖREBİLİRSİNİZ

Ayrıntılar geliyor.

20 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyununu kazanan takım 8-10 ÜNLÜLER oldu. Evde kalmayı ve annelerinin dedikleri yemeğe hak kazanan Ünlüler oldu.

7


BU AKŞAM SURVİVOR 2020 ÖDÜL OYUNUNU KİM HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ayrıca bu akşam yarışmacıların annelerinin seçtiği yemekleri bu evde yiyecekler. Manevi bir değeri olan bu ödülü de kazanacak olan yarışmacılar büyük bir ödülün sahibi olmuş olacak.

YARIŞMACILARIN EVİNE GİTTİĞİ ÖDÜL HANGİ DÜNYACA ÜNLÜ KİŞİNİN?

Acun Ilıcalı tarafından ödül oyunu öncesinde açıklanan evin kime ait olduğu henüz belli değil. Bu akşam yayınlanacak olan 52.bölümde detaylar belli olacak.

Cevap: Marc Anthony’in olduğu belirtiliyor ama bu şehir efsanesi de olabilir…

BARIŞ VE YASİN NEDEN KAVGA ETTİ?

Yasin gergin haliyle dikkatlerden kaçmıyor. Sürekli her oyunda bağıracak bir şey bulan Yasin bu defa da Barış’ın oyunlarda ” ben kendimi iyi hissediyorum oynarım” demesine kafayı taktı.

Bu Yasin ve Barış arasında gerginliğin başlamasına neden oldu.

Kavga nedeni tam net olmamakla beraber Yasin’in gergin tavırları gibi görünüyor.

YASİN VE BARIŞ NE CEZA ALDI?

Acun Ilıcalı 3 aylık emeği çöp edemem dedi ve bu yarışmadan ihraç etti. Toplantı sonrası ne ceza verileceği netleşecek.

SURVİVOR’DA ELEME SİSTEMİ DEĞİŞTİ

Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyunu öncesinde yeni eleme sistemini yarışmacılara anlattı; “Bugünkü oyunu kaybederseniz telafisi olmayacak. Bundan sonrai eleme sistemindeki değişikliği anlatıyorum. Dokunulmazlık oyunu bugün oynanacak ve akşamına konsey yapacağız. Konseyde SMS oylaması olacak, kaybeden takımdan bir tane aday çıkacak. Yarın oynanacak oyunu diğer takım kaybederse; aynı şeyi diğer takım yapacak ve ikinci aday çıkacak. Salı günü yapılacak konseyde de iki takımın adayları ortaya çıkacak, en az oyu alan veda edecek. Oylamada birinci ve ikinci olan isimler iki isim daha belirleyecek. Yani iki takım kaybederse üçer aday çıkacak, 6 eleme adayı olacak. İki oyunu da aynı takım kaybederse SMS oylaması yapılmayacak, sadece ada oylaması yapılacak. Salı günü SMS birincisi üçüncü adayı belirleyecek.”

Survivor 2020’de yarışmacıların kazandığı ev kimin? Ödül oyununu kim hangi takım kazandı

Tv8 ekranlarında bu akşam yeni bölümü ile yayında olacak olan Survivor 2020’de 20 Nisan ödül oyununu kimin kazandığı merak edilirken yarışmacıların evine gittiği dünyaca ünlü kişinin kim olduğu merak ediliyor. Acun Ilıcalı’nın sunumu ile yayında olan yarışmada herkesin merakla beklediği Barış ile Yasin kavgası bu akşam ki bölümde yaşanıyor.

Bildiğimiz üzere son bölümlerde yaşanılan gerginlikler sonrasında ortam yumuşasa da dün akşam tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra bir kez daha tansiyon yükseldi. Oyun sırasında Barış ile Yasin bir anda birbirine laf söylemeye başlar. Bu küçük tartışma sonrasında ortam iyice alevlenirken iki yarışmacı da birbirine giriyor. İkisinin de diskalifiye olma ihtimali bulunuyor. Ancak henüz net bir bilgi olmadığını ve detayları bu akşam öğreneceğimizi açıklamak isteriz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı