adplus-dvertising

20 Nisan 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 20 Nisan Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 20 Nisan 2022 Çarşamba hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 20.04.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
20 Nisan 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 20 Nisan Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

20 NİSAN 2022 ÇARŞAMBA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

12:00
Galatasaray – Boluspor
TFF Elit U16 Ligi
GS TV

12:00
Fenerbahçe – Bandırmaspor
TFF Elit U16 Ligi
FB TV

12:05
WS Wanderers – Newcastle Jets
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

13:00
Tokyo – Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner

13:00
Oita – Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Tokushima – Grulla Morioka
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:30
Manisa FK – Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:30
Galatasaray – Boluspor
TFF Elit U17 Ligi
GS TV

14:30
Fenerbahçe – Bandırmaspor
TFF Elit U17 Ligi
FB TV

16:00
BB Erzurumspor – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

16:00
Ankaragücü – Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:30
Qabala – Karabağ
Azerbaycan Kupası
CBC Sport

18:00
Menemenspor – Kocaelispor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Zira – Neftçi Bakü
Azerbaycan Kupası
CBC Sport

19:00
Bohemians – Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Karvina – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Mlada Boleslav – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Banik Ostrava – Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Sigma Olomouc – Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Slavia Prag – Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Slovacko – Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Teplice – Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

19:00
Lech Poznan – Gornik Leczna
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:00
Panathinaikos – Lamia
Yunanistan Kupası
Bilyoner

19:45
Udinese – Salernitana
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

20:00
Bordeaux – St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

20:00
Lorient – Metz
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

20:00
Monaco – Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

20:00
Reims – Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

20:00
Troyes – Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

20:00
Atletico Madrid – Granada
İspanya La Liga
S Sport Plus, Smart Spor 2, Spor Smart 2

20:00
Hajduk Split – Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

20:00
AIK Stockholm – Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:00
Göteborg – Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:00
Mjallby – Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:00
Norrköping – Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:00
Sundsvall – Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:30
Alanyaspor – Sivasspor
Ziraat Türkiye Kupasi (ZTK) Yarı Final
A Spor

21:00
Celta Vigo – Getafe
İspanya La Liga
D Smart Kanal 90

21:30
Pogon Szczecin – Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:45
Chelsea – Arsenal
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

21:45
Everton – Leicester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

21:45
Newcastle – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

21:45
Leipzig – Union Berlin
Almanya Kupası DFB Pokal Yarı Final
Smart Spor HD, Spor Smart

22:00
Juventus – Fiorentina
İtalya Kupası Yarı Final
TRT Spor

22:00
Manchester City – Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport 2, S Sport Plus

22:00
Angers – PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:00
Brest – Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Lens – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Marsilya – Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

22:00
Strasbourg – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

22:30
Osasuna – Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus, CBC Sport, Smart Spor 2, Spor Smart 2

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.