20 Mayıs Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? Ödül ne?

TV 8'nin sevilen yarışması Survivıor'da bu akşam sembol oyunu oynandı. Her hafta olduğu gibi bugün de bir erkek, bir kadın yarışmacı sembol almak için kıyasıya bir yarışın içindeydiler. Peki kadınlarda sembolü kim aldı, erkeklerde sembolü kim aldı? Ödül neydi? Pide ödülünü kim kazandı? Sembol oyununun önemi ne, sembol ne demek? Ayrıntılar haberimizde...

20 Mayıs Çarşamba gecesi yayınlanan Survivor’da ilk önce erzak ödülü için yarış yapıldı ve gönüllüler kazandı. Adalar birleştikten sonra ilk yarış buydu.

Bireysel sembol oyununda erkekler ayrı, kadınlar ayrı yarışıyor. Bir kadın, bir erkek yarışmacı hem sembolün sahibi oluyor hem de yemek yiyor.

20 MAYIS SEMBOL KİMLER KAZANDI?

Bireysel sembol oyunu ise oynanıyor.

Ödül ise kıymalı pide. Kazanan yarışmacılar sadece bir arkadaşıyla pide yiyebilecek.

Erkeklerde sembol ödülünü ARDAHAN kazandı.

Kadınlarda sembolü kazanan NİSA oldu ve böylece toplamda 4 sembolün sahibi oldu.

Ardahan pide yemek için Evrim’i seçti. Nisa ise ödülden faydalanması için Cemal Can’ı seçti.

20 Mayıs Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? Ödül ne?20 Mayıs Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? Ödül ne?20 Mayıs Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? Ödül ne?20 Mayıs Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? Ödül ne?

CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYARAK ANLIK DEĞİŞİMİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Ayrıntılar geliyor.

BİREYSEL SEMBOL OYUNU NE DEMEK?

Daha önce araba yarışında olduğu gibi, bu sembol oyunlarında da sembolleri toplayan çeyrek final için avantaj kazanmış oluyor.

Sembol oyunu ne demek avantajı nedir?

Sembol oyunu yarışmacıların bireysel olarak yarıştığı bir oyun. Önce her takım kendi arkadaşları ile yarışıyor ve en sona kalan bir erkek ve kadın yarışmacı, rakip takımın başarılı bir erkek ve kadın yarışmacısıyla karşılıklı yarışıyor.Sembol oyununun önemi en çok sembol biriktiren daha sonra olacak büyük ödül yarışmalarında fazla avantaj sağlaması.Mesela geçen haftalarda olan araba ödülünde, sembolu 9 defa alan Elif’in 9 canı var demekti. Yani bu daha sonra olacak oyunlar için hak almak gibi anlatılabilir.Çeyrek final için can demek ve herkes için çok önemli. Her kazanılan sembol birikir ve büyük yarışmada kullanılır.

ÇEYREK FİNAL NE DEMEK?

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada yeni dönemde artık çeyrek final olacağını duyurdu. Çeyrek finale ise sadece 8 isim kalabilecek.Ilıcalı yaptığı açıklamada, “Çeyrek final bundan sonraki ilk durağınız. Çeyrek finalden sonra Survivor’da bazı şeyler değişecek. Çeyrek finale 8 yarışmacı katılabilecek. Çeyrek finalden sonra sizlere yeni açıklamalar yapılacak.” ifadelerini kullandı.İzleyicileri heyecanlandıracak bireysel sembol oyunu yarışmacıların için çok önemli olacak. Kazanan kişi çeyrek finale adını yazdırmış olacak. 15 Nisan Survivor’da bireysel sembol oyununun ilk aşaması oynanacak. Tüm yarışmacılar bu sembolü alıp çeyrek finale çıkmak son gücüyle yarışacak. Kazanan kişi için büyük bir maç olacak. Çünkü bu ödül veya iletişim oyunlardan daha büyük bir ödül.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı