adplus-dvertising

20 Kasım 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 20 Kasım Maç Programı- Dünya Kupası Takvimi

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 20 Kasım Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 20.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgileri 2022haberimizde...
Takip et
20 Kasım 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 20 Kasım Maç Programı- Dünya Kupası Takvimi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

2022 DÜNYA KUPASI MAÇ TAKVİMİ

20 Kasım 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 20 Kasım Maç Programı- Dünya Kupası Takvimi

20 KASIM 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

04:00
Kolombiya – Paraguay
Hazırlık Maçı
Bilyoner

12:00
Fenerbahçe – Düzcespor
TFF Elit U14 Ligi
FB TV

13:30
Bodrumspor – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

14:00
Kocaelispor – Diyarbekirspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Somaspor – Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Bursaspor – Ispartaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Afjet Afyonspor – Menemenspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Torreense – Academico Viseu
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

14:00
Fenerbahçe – Düzcespor
TFF Elit U15 Ligi
FB TV

14:00
Çorum FK – 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Amedspor – Bayburt GÖİ
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Ankaragücü – Çorum FK
TFF Elit U15 Ligi
Ankaragücü Youtube

16:00
Eyüpspor – Göztepe
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Ç.Rizespor – Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 1

16:00
Villarreal B – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

16:15
Vaduz – FC Lausanne
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

16:30
Dordrecht – Willem II
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

18:15
Andorra – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:00
Katar – Ekvador
2022 Dunya Kupasi
TRT 1

19:00
Sakaryaspor – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

21:00
Eibar – Alaves
İspanya La Liga 2
S Sport, S Sport Plus

21:00
Racing Santander – Burgos
İspanya La Liga 2
Bilyoner

21:00
Covilha – Gil Vicente
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

22:00
Estrela – Benfica
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

22:15
Macaristan – Yunanistan
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

22:45
Avusturya – İtalya
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

23:00
Levante – Las Palmas
İspanya La Liga 2
S Sport Plus

23:15
Paços Ferreira – Casa Pia
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.