adplus-dvertising

20 Ekim 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 20 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 20 Ekim Perşembe hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 20.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
20 Ekim 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 20 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

20 EKİM 2022 PERŞEMBE HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Union Espanola – U. Catolica
Şili Primera Ligi
Bilyoner

01:15
Melgar – Sport Boys
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

03:45
Flamengo – Corinthians
Brezilya Kupasi
Bilyoner

05:06
Toluca – Club America
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

13:00
Gençlerbirliği – Niğde Anadolu
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

14:45
Hougang – Balestier Khalsa
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

14:45
Tampines – Tanjong Pagar
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

15:00
Y.Malatyaspor – Ağrı 1970
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

15:00
Isloch Minsk – BATE
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

16:00
Cremonese – Modena
İtalya Kupasi
TRT Spor

17:30
Giresunspor – Y.Amasyaspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

18:00
Karabağ – Turan
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:00
Neman – Dnepr Mogilev
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

18:30
TPS Turku – Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

19:00
Sampdoria – Ascoli
İtalya Kupasi
TRT Spor

19:00
AD Cantolao – Cienciano
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

19:30
Antwerp – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner

19:45
Vllaznia – Real Madrid
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
DAZN Youtube

19:45
Wolfsburg – St.Polten
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
DAZN Youtube

20:00
Arsenal – PSV
UEFA Avrupa Ligi
TV 8 Buçuk

20:00
Almeria – Girona
İspanya La Liga
Bilyoner

20:00
Degerfors – Göteborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:00
Hammarby – Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:00
Kalmar – Mjallby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:00
Malmö – Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

20:30
Gaziantep FK – Sarıyer
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

21:00
Osasuna – Espanyol
İspanya La Liga
Bilyoner

21:15
Sporting Cristal – Grau
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

21:30
Fulham – Aston Villa
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 4

21:30
Basel – FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:30
Grasshoppers – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Zulte Waregem – Anderlecht
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Barcelona – Villarreal
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Bologna – Cagliari
İtalya Kupasi
TRT Spor

22:00
Roma – Slavia Prag
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
DAZN Youtube

22:00
PSG – Chelsea
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
DAZN Youtube

22:15
Leicester City – Leeds United
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

23:30
Cajamarca – ADT Tarma
Peru Primera-Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.