2 Yıl Önce Bıçakladığı Eski Eşini, Tekrar Öldürmeye Kalktı

Samsun’un İlkadım İlçesi Kökçüoğlu Mahallesi’nde dün gece korku dolu anlar yaşandı. Boşandığı eşinin evine gelerek iki çocuğu ve eşini elindeki silahla rehin alan adam, polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.

Samsun’un İlkadım İlçesi Kökçüoğlu Mahallesi’nde, boşandıkları öğrenilen eski eşler arasında yaşanan olay polisi harekete geçirdi. 46 yaşındaki Şahin Ö, 27 yaşındaki eski eşi Ö.Y. ve iki çocuğunu rehin aldı. Eski eşi Ö.Y.’nin evine gelerek aralık olan kapıdan içeri giren ve 7 yaşındaki erkek çocuğunun başına silah dayayarak eski eşine kapıyı açmasını söyleyen adam dehşet saçtı.

Eve girdikten sonra eski eşiyle tartışmaya başlayan ve silahıyla eski eşi ile iki çocuğunu rehin alan adamın sesini duyan komşuları, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ilk önce Şahin Ö.’yü silahını bırakması yönünde uyardı. Uyarılar dikkate almayan Şahin Ö., eski eşi ve çocuklarını rehin tutmaya devam etti.

POLİS TEHLİKEYİ FARK ETTİ VE MÜDAHALE ETTİ

Gözü dönmüş adamın her an silahını ateşleyebileceğini sezen polisler, kapıyı kırdıktan sonra Şahin Ö.’yü bacağından vurarak etkisiz hale getirdi. Hayati tehlikesi olmayan Şahin Ö. hastanede tedeavi altına alınırken, rehin tutulan Ö.Y. ve iki çocuğu kurtarıldı.

ŞAHİN Ö., ESKİ EŞİNİ 2 YIL ÖNCE DE BIÇAKLAMIŞ

Boşanma aşamasında da eşini bıçakladığı, cezaevine girdiği fakat sonra tahliye edildiği öğrenilen ve tapu kadastro müdürlüğünde memur olan Şahin Ö., hastanedeki tedavisin ardından işlemler için emniyete götürülecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı