adplus-dvertising

2 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? Beşiktaş-Fenerbahçe Maçı Saat Kaçta?

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 2 Ekim Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 02.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
2 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? Beşiktaş-Fenerbahçe Maçı Saat Kaçta?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

2 EKİM BEŞİKTAŞ- FENERBAHÇE MAÇI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

Beşiktaş – Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig maçı, 02-10-2022 Pazar günü Bein Sports 1, kanallarından yayınlanacak. Maçın başlama saati 20:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.

2 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? Beşiktaş-Fenerbahçe Maçı Saat Kaçta?

2 EKİM 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:00
Fenix – Nacional
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

00:30
Charlotte Independence – Philadelphia Union
MLS
Bilyoner

00:30
Ituano – CRB
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Atletico PR – Juventude
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Avai – Atletico GO
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Flamengo – Bragantino
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Goias – Fortaleza
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Atl. San Luis – Tigres
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

01:05
Monterrey – Pachuca
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

01:30
Loudoun United – Detroit
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Hartford Athletic – Charleston
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Indy Eleven – FC Tulsa
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Miami FC – Memphis 901
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Pittsburgh RH – San Antonio
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Curico Unido – Deportes La Serena
Şili Primera Ligi
Bilyoner

02:30
Montreal Impact – DC United
MLS
Bilyoner

02:30
Cincinnati – Chicago Fire
MLS
Bilyoner

02:30
Columbus Crew – NY Red Bulls
MLS
Bilyoner

02:30
Defensor Sporting – Albion
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

03:00
Corinthians – Cuiaba Esporte
Brezilya Serie A
Bilyoner

03:05
Atlas – Necaxa
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

03:30
Rio Grande – Louisville City
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
SJ Earthquakes – Minnesota United
MLS
Bilyoner

05:00
Vancouver W.Caps – Austin FC
MLS
Bilyoner

05:00
Monterrey Bay – Tampa Bay Rowdies
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Oakland Roots – Birmingham Legion
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Orange County – San Diego Loyal
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:05
Cruz Azul – Guadalajara
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

05:30
LA Galaxy 2 – Real Salt Lake
MLS
Bilyoner

05:30
Phoenix Rising – New York RB 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:00
Kumamoto – Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

07:30
Daejeon Citizen – Gwangju
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

08:00
Kanazawa – Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Mito – Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Renofa Yamaguchi – Grulla Morioka
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Vegalta Sendai – Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Jeju United – Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

10:00
Gyeongnam – Jeonnam Dragons
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

10:30
Suwon – Gimcheon Sangmu
Güney Kore K-League
Bilyoner

11:30
Floridsdorfer – BW Linz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

13:00
Hermannstadt – Sepsi
Romanya Liga 1
Bilyoner

13:00
Arsenal Dzyarzhynsk – Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

13:15
Fortuna Sittard – Volendam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

13:30
Manisa FK – Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

13:30
Bandırmaspor – Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
Lazio – Spezia
İtalya Serie A
S Sport Plus

13:30
Legnica – Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

14:00
Lorient – Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

14:00
Utsiktens – Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Koge – Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

14:00
Naestved – Hillerod
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

14:00
Stoke – Watford
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

14:30
Kaiserslautern – Braunschweig
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

14:30
Karlsruhe – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

14:30
Magdeburg – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

14:30
Sivasspor – Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 4

14:30
Alanyaspor – Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

14:30
Karaköprü Bld. – Eskişehirspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:30
Elazığspor – Çatalcaspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:30
Anderlecht – Charleroi
Belçika Pro League
S Sport Plus, Tivibu Spor 2

14:30
Bolnisi – Dinamo Batum
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:30
Torpedo Kutaisi – Dinamo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:30
Shamakhi – Sabah Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:30
Muşspor – Niğde Anadolu
TFF 3. Lig
TRT Kurdi

15:00
Hacettepe – Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:00
Espanyol – Valencia
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
Ilves – Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

15:00
FC Midtjylland – Viborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Silkeborg – AC Horsens
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Brann – Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Bryne – Skeid
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Fredrikstad – Mjondalen
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Asteras Tripolis – OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

15:00
FC Minsk – Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:15
Sion – Winterthur
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

15:15
Vaduz – Lausanne Ouchy
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

15:30
Akhisarspor – Osmaniyespor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:30
Excelsior – Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

15:30
NEC Nijmegen – Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

15:30
TSV Hartberg – A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner
Bilyoner

15:30
SV Ried – Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

16:00
Boluspor – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Ajaccio – Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Auxerre – Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Toulouse – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

16:00
Troyes – Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Manchester City – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

16:00
Lecce – Cremonese
İtalya Serie A
S Sport Plus

16:00
Sampdoria – Monza
İtalya Serie A
S Sport Plus

16:00
Sassuolo – Salernitana
İtalya Serie A
S Sport Plus, A Spor

16:00
Oulu – Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

16:00
VPS – HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

16:00
Haka – SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

16:00
KuPS – Honka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

16:00
Sundsvall – Norrköping
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Varbergs – Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Norrby – Skövde
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Rijeka – Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

16:00
ND Gorica – Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Olympiakos – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

16:00
Jagiellonia – Korona Kielce
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:15
Al Bataeh – Al Wahda
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:15
Al Dhafra – Dubai
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:30
Hertha Berlin – Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

17:00
Konyaspor – Ümraniyespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Bilyoner

17:00
KAA Gent – Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Sumqayıt – Kapaz
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Brondby IF – Lyngby
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

17:00
River Plate – Maldonado
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

17:00
Slavia Mozyr – Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
Waasland Beveren – Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Jablonec – Brno
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Teplice – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Fastav Zlin – Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:15
Celta Vigo – Real Betis
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Benevento – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner

17:15
Alaves – Ponferradina
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:15
Leganes – Albacete
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:30
Rio Ave – Santa Clara
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
Lugano – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
Luzern – Young Boys
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
Bellinzona – Schaffhausen
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

17:45
RKC Waalwijk – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

17:55
FK Panevezys – Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner

18:00
Keflavik – Akranes
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

18:00
Akureyri – KR Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

18:00
Austria Vienna – Sturm Graz
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Aalesund – Viking
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Ham Kam – Jerv
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Haugesund – Odd
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Sandefjord – Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Nublense – O’Higgins
Şili Primera Ligi
Bilyoner

18:05
Monaco – Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

18:30
Schalke 04 – Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

18:30
Leeds United – Aston Villa
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

18:30
HJK Helsinki – Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:30
Kalmar – Helsingborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Sirius – AIK Stockholm
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Sibenik – ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:30
NK Celje – Radomlje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Farul Constanta – UTA Arad
Romanya Liga 1
Bilyoner

18:30
Slovan Bratislava – Podbrezova
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

18:30
Widzew Lodz – Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:00
Altınordu – Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Atalanta – Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Al Ain – Al Ittihad
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Kopenhag – Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Zlate Moravce – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:30
Kortrijk – Antwerp
Belçika Pro League
Bilyoner

19:30
Girona – Real Sociedad
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Volos – Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Granada – Huesca
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Real Oviedo – Cartagena
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:00
Beşiktaş – Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
New York City – Orlando City
MLS
Bilyoner

20:00
Paços Ferreira – Arouca
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

20:00
Toluca – Queretaro
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

20:00
Kristiansund – Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

20:00
Slavia Prag – Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
Türkiye – Liberya
Ampute Dünya Kupası
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

20:15
Fram – Leiknir
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

21:00
FC Emmen – Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Colo Colo – Universidad Catolica
Şili Primera Ligi
Bilyoner

21:00
Standard Liege U23 – Anderlecht U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:30
Steaua Bükreş – Arges
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:30
PAOK – Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Lens – Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

21:45
Juventus – Bologna
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:00
Portland Timbers – Los Angeles FC
MLS
S Sport Plus

22:00
St.Truiden – KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Real Madrid – Osasuna
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Boston River – Rentistas
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Ibiza – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:30
Famalicao – Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

23:00
Guairena – Olimpia Asuncion
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:00
Tacuary – Ameliano
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.