adplus-dvertising

1999 depremde ailesini kaybeden Ece Dizdar’dan duygulandıran paylaşım

17 Ağustos 1999 depreminde anne ve babasını kaybeden ünlü oyuncu Ece Dizdar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duygulandırdı. Ailesinden geriye kalan fotoğrafları paylaşan Ece Dizdar, “17 rakamını sevmem. Ağustos kelimesini de. Böyle gün olmaz bence mesela. Kalbim her sene bir vuruş aksar. Hayat bir daha hiç aynı olmadı” ifadelerini kullandı.
Takip et
1999 depremde ailesini kaybeden Ece Dizdar’dan duygulandıran paylaşım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

1999 Gölcük Depremi’nde anne ve babasını kaybeden oyuncu Ece Dizdar, ailesinin ölüm yıl dönümlerinde paylaştığı fotoğraflarla andı. 16 yaşındayken anne ve babasının kaybıyla sarsılan Dizdar, “17 rakamını sevmem. Ağustos kelimesini de. Böyle gün olmaz bence mesela. Kalbim her sene bir vuruş aksar” sözleriyle duygulandırdı.

1999 depremde ailesini kaybeden Ece Dizdar’dan duygulandıran paylaşımDepremin ardından ünlü oyuncu Hatice Aslan tarafından evlat edinilen Dizdar, depremin 23. yıl dönümünde ailesinin fotoğraflarını paylaşarak onları andı.1999 depremde ailesini kaybeden Ece Dizdar’dan duygulandıran paylaşımDizdar fotoğrafların altına, “17 rakamını sevmem. Ağustos kelimesini de. Böyle gün olmaz bence mesela. Kalbim her sene bir vuruş aksar.1999 depremde ailesini kaybeden Ece Dizdar’dan duygulandıran paylaşım Ailenin kaybının bir doğal afet dolayısıyla oluşu, bu günün toplumun belleğinin bir parçası oluşu ilginç bir şey. Her sene bu paylaşımı yapmak önce anlamsızlaşır, dersin ki ben kime anlatıyorum bunu, neden anlatıyorum. 1999 depremde ailesini kaybeden Ece Dizdar’dan duygulandıran paylaşımSonra da dersin ki bu gizli bir kulüp, depremde bir parçasını kaybedenlerin kabul edildiği bir kulüp. Bir ses et sen yine de. Yüzüm güler benim bilirsiniz, sadece bugün söylerim.1999 depremde ailesini kaybeden Ece Dizdar’dan duygulandıran paylaşımYavaş yavaş yaşıtlarımın ebeveynleri hastalanıyor, ölümler başlıyor, beni yeni anlamaya başlayanlar oldu bu yıllarda. 23 yıl önce bugün ailemi depremde kaybettim.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.