19 Yaşındaki Otel Çalışanı Odasında Ölü Bulundu

Antalya’daki 5 yıldızlı bir otelin mutfak bölümünde çalışan 19 yaşındaki genç, lojman odasında ölü bulundu. Gencin yatağında boş çakmak gazı kutusu bulunması olayın intihar olabileceği izlenimini uyandırdı.

Antalya’da, 5 yıldızlı bir otelin mutfak kısmında çalışan 19 yaşındaki Ömer Orhan O’nun, otel lojmanında cansız bedeni bulundu.

İNTİHAR ETMİŞ OLABİLİR

Mavangat Kızılağaç bölgesinde bulunan 5 yıldızlı bir otelin mutfak kısmında çalışan 19 yaşındaki gençten haber alamayan arkadaşları lojmandaki odasına gitti. Ömer Orhan’ı hareketsiz biçimde yerde yatarken gören çalışanlar hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri talihsiz gence 45 dakika boyunca kalp masajı yapsa da bu çabalar yetersiz oldu. Savcı da olay yerine gelerek incelemelerde bulunurken gencin yatağının sütünde boş çakmak gazı kutusunun bulunması olayın intihar olabileceği izlenimini uyandırdı.

Olay ile ilgili soruşturma başlatılırken hayatını kaybeden 19 yaşındaki gencin cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı