19 Yaşındaki Kızına İşkence Eden Baba Yakalandı

İstanbul'da meydana gelen olay, sosyal medyada büyük tepki topladı. Görüntülerde bir babanın kızına uyguladığı işkence gözler önüne seriliyor.

Taksim Tarlabaşı’nda yaşanan olayda, 19 yaşında olduğu belirlenen Tuğba’ya, işkence uygulayan babanın görüntüleri, sosyal medyanın tepkisini topladı. Görüntülerde babanın kızının gırtlağını sıktığı, tehditler ettiği ve üzerine işediği görülüyor.

Olay yaratan görüntüleri, kızın yüzde 80 özürlü annesinin çektiği ve videoyu çekip kanıt oluşturabilmek dışında elinden bir şey gelmediği bildirildi.

Konuyla alakalı olarak İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Başlatılan soruşturma kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Şüphelinin emniyetteki işlemlerine devam ediliyor.

HALUK LEVENT HAREKETE GEÇTİ

Konuyla ilgili olarak hiç vakit kaybetmeden harekete geçen Haluk Levent’ten de bir açıklama geldi. Levent kişisel Twitter hesabından, “Kızımıza ulaştık.. Maalesef baba tarafından Tuğba’ya daha kötü davranışlar söz konusu :(Sevgili @av_turgayozcan her türlü hukuki durumlarla ilgilenecektir. Kızımızın sağlık ve geçinme-barınma sorunlarını çözeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı