19 yaşında hapse girdi, içeride 48 kişiyi öldürdü

Brezilya’da 19 yaşındayken hırsızlıktan içeri giren Marcos Paulo da Silva, 48 mahkumu öldürdü. İçeride kendi çetesini kuran Silva şu anda 42 yaşında ve 217 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya.
Takip et
19 yaşında hapse girdi, içeride 48 kişiyi öldürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Brezilya’da 42 yaşındaki suç örgütü lideri Marcos Paulo da Silva’nın suçları ülkenin gündeminde. Henüz 19 yaşındayken hırsızlıktan içeri giren da Silva içeride acımasız ölümlerden sorumlu bir suç örgütü liderine dönüştü.

Altı kişinin ölümünden sorumlu olduğu gerekçesiyle yargılandığı sırada 25 yıla yakın cezaevi kariyerinde 48 kişiyi öldürdüğünü iddia etti.

Cerol Fininho adında bir örgüt kuran Marcos Paulo da Silva, rakip çetelerin üyelerini öldürüyor.

ntv.com.tr’de yer alan habere göre, yetkililer işlediği suçlar nedeniyle 217 yıldan fazla ceza alan Silva’yı gönderecek hapishane bulmakta zorlanıyor. Gittiği her hapishanede cinayete karışan azılı suçlunun 2011 yılında beş kişiyi birden öldürdüğü belirtiliyor.

Yaptıklarından pişman olmadığını belirten Silva kendini “Lucifer” olarak adlandırıyor. Da Silva’nın asıl hedefi eskiden üyesi olduğu cezaevi çetesi PCC. Eski örgütünü mazlumları sömürmekle suçlayan Marcos Paulo da Silva’nın cinayetlere devam edeceği ifade ediliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.